Skocz do zawartości

Zmiana statusu inwentaryzacja na wykonana a problem: an error occurred while executing the command definition.

Polecane posty

Witam.

 

Gdzie szukać problemu?

 

Próbuje wykonać inwentaryzację i podczas zmiany statusu w oknie inwentaryzacji z "S - Sporządzanie spisów" na "W - wykonana" wyskakuje mi następujący komunikat

 

An error occurred while executing the command definition. See the inner exception for details.

 

Niestety w raporcie błędów mam niewiele informacji.

W sumie tylko wspomniane jest, że zmiana statusu nie została wykonana.

 

Poniżej screeny.

 

Co może być przyczyną takiego komunikatu i jak sobie z tym poradzić?

 

2023-03-27 22_06_51-Hydrad - Adam Uliński - Subiekt nexo PRO.png

2023-03-27 22_09_06-Hydrad na serwerze HYDRAD_INSERTNEXO - Sello.png

Link to postu

Pracownik Insertu, poprosił o wysyłkę bazy danych.
Zrobiłem zgłoszenie zgodnie z instrukcją, ale w momencie próby dodania bazy danych do wysyłki wyskakuje mi komunikat, że nie mam uprawnień do otwarcia tego pliku.
Dziwne, jako, że jestem zalogowany na profilu administratora.


@Arkadiusz Cieśla jakaś podpowiedź, jak to można zrobić.

Link to postu
3 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Proszę zerknąć do poniższej instrukcji.

 

Tak, właśnie z tej instrukcji korzystam.

W punkcie 7 wyskakuje mi komunikat o braku uprawnień. Ponizej screen

 

ps. komunikat wyskakuje przy bazie SQL, plik archwimum dodało bez problemu.

2023-03-29 09_22_22-Wysyłanie pliku.png

Edytowane przez Adam Uliński
Link to postu

Wygląda na to, że użytkownik Windows (na którym jest Pan zalogowany) nie ma uprawnień do odczytu tego pliku. Jeśli ma Pan możliwość, to proszę wykonać wysyłkę z komputera, na którym znajduje się archiwum, logując się na użytkownika z uprawnieniami administratora Windows. Ewentualnie, może spróbować przenieść archiwum na nośnik zewnętrzny, a następnie je wysłać wybierając ścieżkę archiwum z nośnika zewnętrznego. Więcej trudno mi podpowiedzieć, bo problem leży po stronie uprawnień systemu Windows i tak jak mówi komunikat, zalecany jest kontakt z Administratorem.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...