Skocz do zawartości

Rozpoczęcie pracy

Polecane posty

Witam!

Na początek powiem, że jestem (nazwijmy to) doświadczonym użytkownikiem Subiekta GT jak i programów księgowych.

O istnieniu Sello wiem chyba od początku jego istnienia, natomiast nigdy nie miałem przyjemności korzystać z niego.

Postawiono przede mną zadanie synchronizacji Subiekta z aukcjami Ebay i Allegro. Jako że ze sprzedażą online mam niewiele wspólnego to szukam gotowych rozwiązań.

 

Mój problem polega na tym, że mam kilkaset aukcji na ebay w rożnych językach.

Tak oto jeden towar - nazwijmy go "Płyta główna AsRock cośtam cośtam" na .pl nazywa się identycznie, na .fr "Carte mère Asrock costam cośtam" a na brytyjskim "mainboard Asrock cośtam cośtam". Co gorsza nie mogę w tytule aukcji umieścić wspólnego symbolu (np. tego z Subiekta) bo to wymagałoby zakończenia aukcji a tego zrobić nie mogę.

W związku z tym mam pytanie: czy jest możliwość przypisania w sello do jednego towaru różnych aukcji?

Pobieżnie przeleciałem "instrukcję" ale widzę, że Sello umożliwia wystawienie aukcji z towarem, natomiast nie doczytałem nigdzie czy można przypisać istniejąca aukcję do towaru.

 

Mam nadzieję, że dosyć jasno opisałem problem i liczę na Waszą pomoc.

Czy Sello umożliwi mi takie coś czy muszę szukać autorskich rozwiązań, co szczerze mówiąc średnio mi się widzi ?

 

Pozdrawiam!!

 

 

Link to postu

Można bez problemu powiązać, jednak tylko ręcznie (pobierasz aukcje, a potem Powiąż z towarem z menu z boku lub kontekstowego) - tak więc przy kilkuset aukcjach będzie sporo klikania.

No i druga sprawa: Ze współpracy Sello z Allegro jestem zadowolony, natomiast na eBayu wprawdzie nie handluję, jednak z wątków, jakie widzę na forum wygląda, że jest to... trudny związek ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...