Skocz do zawartości

Problem z filtrowaniem klientów

Polecane posty

Witam,

 

Po wczorajszej aktualizacji pojawił się dziwny błąd. Użytkownicy Biura mają problem gdy używają filtru na klientach biura np. po opiekunach nie pokazują się ich klienci itd. Na koncie szefa działa to poprawnie. Resetowałem ustawienia do domyślnych wyglądu, filtry są wyczyszczone pokazują się wszystkie podmioty po użyciu jakiegoś filtra lista błędnie jest wyświetlana. Sprawdzałem na innych kompach sytuacja się powtarza. Kojarzy ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Mam dokładnie to samo, w bazach danych widoczni wszyscy przypisani, a w Klientach Biura wyświetla się np. jeden poprawny i 4ech nieaktywnych, z czego dwóch nie ma w ogóle opiekuna.

 

Ogólnie chciałem mocno podkreślić, że mocno irytuje mnie ostatnio grzebanie w uprawnieniach po aktualizacjach, wprowadzane są tak chaotycznie i z dziwnymi założeniami (jak było tak, to po aktualizacji jest tak-i-siak), że jestem chory przy każdej informacji o zaktualizowaniu czegokolwiek w nexo.

Link to postu
17 godzin temu, Mariusz K. napisał:

Pomęczyłem się troszkę i znalazłem rozwiązanie należy dodać uprawnienie w kategorii klienci:

Klienci - Dostęp do klientów bez opiekunów - uprawnienia nie jest uwzględnianie w biurze, a wpływa na biuro :D.

Dzięki za podpowiedź, ale to pokazuje tylko, że całość wykrzaczyła się do granic możliwości.

Zawsze mieliśmy uprawnienia dot. dostępu do klientów innych opiekunów wyłączone dla pracowników, a teraz? Teraz każdy klient traktowany jest jakby nie miał opiekuna i uprawnienie, o którym piszesz z jakiegoś powodu daje dostęp do pełnej listy podmiotów.

 

Czy ktoś z InsERT w końcu raczy odpowiedzieć? Czy należy olać te forum i od razu wrzucać zgłoszenia techniczne?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...