Skocz do zawartości

Sello nie pobiera wszystkich zamówień

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Przy pobieraniu automatycznym w wersji 48.0.1 (6989) nie pobierają się zamówienia pomiędzy ostatnią synchronizacją dnia poprzedniego aa 00.00 dnia następnego. Powiedzmy ostatnia synchronizacja była o 22.00 to żadne zamówienie nie jest pobrane pomiędzy 22 a 00,00 dnia nasępnego. Dziś tego doświadczyłam na własnej skórze i niepobrane zamówienia nie zostały wysłane. Nie było tego problemu w mojej poprzedniej wersji chyba była to wersja 48.0.0. Pobieranie ręczne do 3 dni wstecz pobiera wszystkie zamówienia, również te pominięte przez automat.

Edytowane przez URSZULA SZCZEPANIAK
Link to postu
18 godzin temu, URSZULA SZCZEPANIAK napisał:

Przy pobieraniu automatycznym w wersji 48.0.1 (6989) nie pobierają się zamówienia pomiędzy ostatnią synchronizacją dnia poprzedniego aa 00.00 dnia następnego. Powiedzmy ostatnia synchronizacja była o 22.00 to żadne zamówienie nie jest pobrane pomiędzy 22 a 00,00 dnia nasępnego. Dziś tego doświadczyłam na własnej skórze i niepobrane zamówienia nie zostały wysłane. Nie było tego problemu w mojej poprzedniej wersji chyba była to wersja 48.0.0. Pobieranie ręczne do 3 dni wstecz pobiera wszystkie zamówienia, również te pominięte przez automat.

Przy użyciu której funkcji pobierania automatycznego ?, bo jest ich kilka do wyboru, a to ma znaczenie. 

Link to postu
Godzinę temu, URSZULA SZCZEPANIAK napisał:

jak pisałam wcześniej nie pobierają się zamówienia od ostatniej synchronizacji do północy, dziś ta sama sytuacja ale ręczne wymuszenie pobrania zamówień z trzech ostatnich dni pomaga.

Chcemy zweryfikować czy aby na pewno nie ma kolizji w automatach, może Pani podesłać w prywatnej wiadomości :) 

Link to postu

Dziś zauważyłem, że uprawnienia jakie ma użytkownik wpływają na pobierane zamówienia. Tzn. wywołaliśmy pobranie za pomocą pobierz ponownie z 7 dni i na jednym koncie uzupełniło kilka zamówień, a później wywołaliśmy tą samą opcję na koncie szef i pobrało jeszcze inne nieściągnięte wcześniej zamówienia.

Link to postu
30 minut temu, Przemysław Nowakowicz napisał:

Dziś zauważyłem, że uprawnienia jakie ma użytkownik wpływają na pobierane zamówienia. Tzn. wywołaliśmy pobranie za pomocą pobierz ponownie z 7 dni i na jednym koncie uzupełniło kilka zamówień, a później wywołaliśmy tą samą opcję na koncie szef i pobrało jeszcze inne nieściągnięte wcześniej zamówienia.

Nie mamy wdrożonego tutaj nic co mogłoby spowodować takie różnice, pytanie co znajduje się w dwóch modułach (PZW, Automatyzacja) oraz jak jest to generowane ręcznie z funkcji Pobierz Zamówienia. 

 

image.thumb.png.12b23e1f199e1b45583d87dddc69b8a5.png

image.thumb.png.22295cacc637c5e3a6241e439d078cd2.png

image.png.a16954bbf7df2eea4bd470ecf97eae7f.png

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...