Skocz do zawartości

pracownik oddelegowany

Polecane posty

image.thumb.png.cea93de90b7347d10452813ca188cd90.png

 

 

Proszę o zmianę w module oddelegowania, musi być coś takiego, że wpisujemy liczbę godzin oraz stawkę i to jest wynagrodzenie. Jaki sens jest wypełnij z diet wirtualnych? przecież diety wirtualne nie są wynagrodzeniem.

 

Dodatkowo uważam, że u was jeżeli zaznaczamy że podatek nie jest płacony w polsce z automatu nie ma składk zdrowotnej słyszałam o takich interpretacjach jednakże użędy w Polsce wymagają tą składkę. Dlatego uważam że powinna być.

 

Fajnie by było aby była możliwość wyboru procenta za granicą i aby podatek na tej podstawie się wyliczał.

 

Link to postu
21 minut temu, Marlena BŁASZAK napisał:

Proszę o zmianę w module oddelegowania, musi być coś takiego, że wpisujemy liczbę godzin oraz stawkę i to jest wynagrodzenie.

Będziemy rozbudowywać obiekt oddelegowań. Mamy w planach także stawki godzinowe.

 

22 minuty temu, Marlena BŁASZAK napisał:

Jaki sens jest wypełnij z diet wirtualnych? przecież diety wirtualne nie są wynagrodzeniem.

To jest oczywiste, ale są użytkownicy, którzy wynagrodzenie za pracę za granicą liczą z diet - takie były sugestie.

 

25 minut temu, Marlena BŁASZAK napisał:

Dodatkowo uważam, że u was jeżeli zaznaczamy że podatek nie jest płacony w polsce z automatu nie ma składk zdrowotnej słyszałam o takich interpretacjach jednakże użędy w Polsce wymagają tą składkę

Proszę o namiary na jakieś artykuły i te interpretacje.

 

26 minut temu, Marlena BŁASZAK napisał:

Fajnie by było aby była możliwość wyboru procenta za granicą i aby podatek na tej podstawie się wyliczał.

Rozumiem, że liczyłoby się to tym podanym procentem od wartości wynagrodzenia zagranicznego?

Link to postu

w analizie pokazuje całość przychodu łącznie? Może powinnam coś przestawić aby to się tyczyło jedynie przychodu z z zagranicy. Żeby potem w PIT-11 te pozycje również były wykazane w odpowiednich polach. Dodatkowo czy istnieje możliwość wprowadzenia podstawy do ozusowania i opodatkowania ręcznie? bo wysokość składek można a podstawę? 

Link to postu

Zalecam używanie programu zgodnie z jego założeniami. Nie modyfikowanie ręczne składek czy innych pozycji na wypłacie, a raczej dochodzenie dlaczego te kwoty są "złe". Takie ręczne manewry mszczą się potem przy następnych wypłatach czy deklaracjach ZUS i skarbowych.

 

Proszę pokazać to o co prosiłem.

 

Trzy wiadomości temu zadałem także dwa pytania, które pozostały bez odpowiedzi.

Edytowane przez Jacek Filipkiewicz
Link to postu
  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...