Skocz do zawartości

Modyfikacja odcinka wypłaty

Polecane posty

Jesteśmy w trakcie przechodzenia z systemu GT do Nexo.

Do tej pory pracowniczy otrzymywali odcinki z wypłaty z dokładnie wyszczególnionymi dniami różnego rodzaju absencji:
image.png.e69043cd223624472481eb959a716f6e.png

Po zmianie systemu odcinek przedstawia inne dane:
image.png.33eacfc5900a7e40a7b9d5bd7a60293b.png

Zależałoby mi abyśmy mogli dalej jasno przedstawiać pracownikom te same wartości, są przypadki kiedy pracownicy w danym miesiącu korzystają zarówno z urlopu bezpłatnego jak i wychowawczego, dobrze jest to wyszczególnić tak jak to było do tej pory. Nie mam jednak możliwości dodania takich zmiennych do raportu. Jak można zdefiniować nową zmienną która zwróci mi ilości dniu poszczególnych absencji?
 

Link to postu

W Gratyfikancie nexo absencje są pogrupowane w trzech rodzajach (zasiłkowe, urlopowe i inne) i łącznie typów absencji jest dużo więcej.

Wykazywanie ich wszystkich i jeszcze w rozbiciu na dni i osobno godziny zajęłoby całą kartkę.

 

Wydruk można zmienić edytując wzorzec StimulSoft, co jest już zadaniem programistycznym.

Link to postu

Wydruk jak najbardziej nie musi zawierać wszystkich tych informacji, także rozbicie na godziny chyba zdecydujemy się usunąć, dosyć proste we wspomnianym StimulSoft. Mogę usunąć zbędne dla nas wartości. Dodawanie istniejących zmiennych tez jest proste, analogicznie jak ostatnio dodana ilość pozostałych dni urlopu.
image.thumb.png.4eda90177e315ae7600ceb8dcbc5d7ab.png

Nie mam jednak pojęcia jak dodać do szablonu zmienną która nie jest tam zdefiniowana.
czy może mi ktoś pomóc dodać ilość dni urlopu Macierzyńskiego / wychowawczego / zwolnienia chorobowego / dni opieki ?
 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...