Skocz do zawartości

DLACZEGO PROGRAM RACHMISTRZ GT ŻLE LICZY DEKLARACJE JPK V7M?

Polecane posty

Po pierwsze, proszę wyłączyć caps lock, bo to trochę niegrzecznie wychodzi (w internecie pisanie wielkimi literami traktuje się jako krzyk).
Po drugie dalej zupełnie nic nie wiemy. Nie podaje Pani żadnych konkretnych informacji, tylko innymi słowami wyraża że program źle liczy.
Przykro mi, ale jedyne co można odpisać to “u mnie liczy dobrze".

Link to postu

Program  nie kopiuje wszystkich firm -danych  zakupy .Poza tym zmienia  kwoty zakupów w danej firmie  netto i vat.Muszę sama korygować  , dopisywać wiersze , czyli nazwy - nip -netto i vat .

Na końcu , gdy już wszystko dopiszę trzeba korygować deklarację , i wtedy program zaczyna wyliczać podatki.

on żle wypełnia deklarację - sumy vat zakupów nie są prawdziwe , tylko wybrane  po kilka.

np. w pt. 42 deklaracji powinno być 18257  a program wpisuje   8016 , a pt. podatek do odliczenia  , jest ciągle  13 , nic nie zmienia

 

Link to postu

Jak można zauważyć na forum (a śledzę także forum dla serwisantów) jest to jedyne takie zgłoszenie od niepamiętnych czasów, więc najwyraźniej albo robi coś Pani źle, albo w Pani bazie danych stało się coś złego.
Nie ukrywam że wszystko mi mówi że to raczej problem wprowadzonych danych, a nie błędu programu/bazy danych.
Niestety bez obejrzenia tego w miejscu występowania raczej nic nie da się zrobić.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...