Skocz do zawartości

zaliczka miesięczna na podatek dochodowy od łącznej kwoty dokonanych wypłat

Polecane posty

Dlaczego nagle w raporcie "zaliczka na podatek dochodowy od dokonanych wypłat" mam wyliczoną kwotę w poz. "kwota potrąconego wynagrodzenia z tytułu terminowego wpłacenia podatku dochodowego zgodnie z  art. 28 ordynacji podatkowej (tytułem PIT-4R)" ?

Zawsze zaliczki były robione w terminie a kwoty w tej pozycji nie było. 

Link to postu

Ostatnia wersja z poprawkami zaktualizowała ten parametr wstecznie wprowadzając wartości, które najwidoczniej miała Pani wyzerowane.

Dodatkowo zostało to przeniesione ze "stałych płacowych" do "podatki i koszty"

Edytowane przez Ludomiła Włodarczyk
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Czy z poziomu BiuraGT można zbiorczo ustawić dla wszystkich podmiotów 0,00% ten parametr? Uciążliwe jest wyłączanie tego parametru w stu podmiotach, podczas gdy zawsze był "wyzerowany".

 

Próbowałam z poziomu Narzędzia / Ustawianie parametrów, wydruków i słowników, następnie Podatki i koszty, zakładka CIT,inneWynagrodzenie dla płatnika za zapłacone zaliczki na podatek dochodowy wg skali podatkowej i w obu okresach (od 01.07.2022 - 31.12.2023 oraz od 01.01.2024) ustawiam na 0,00%. Klikam OK i otrzymuje komunikat, że Parametr zmieniono poprawnie, ale po wejściu do danego podmiotu parametr ten się nie zmienia.

 

Czy robię coś niewłaściwie? A może zmieniam błędny parametr?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

W dniu 26.07.2023 o 09:21, Alicja K napisał:

Czy robię coś niewłaściwie? A może zmieniam błędny parametr?

zgodnie z opisem czynności wykonywanych w programie wszystko zostało przeprowadzone prawidłowo – parametr się nie zmienia z powodu błędu w programie.

Temat został zapisany do poprawy, lecz na ten moment nie jesteśmy w stanie podać terminu realizacji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...