Skocz do zawartości

Możliwość kopiowania ECR z miesiąca na miesiąc


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Jacek Filipkiewicz,

Polecane posty

Dzień dobry,

 

Czy jest możliwość kopiowania grafików pracowników z miesiąca na miesiąc? Pracują u nas nauczyciele. Każdy z nich pracuje zwykle co miesiąc w te same dni tygodnia, taką samą ilość godzin. Każdy z nich tą liczbę godzin ma różną. Zastanawiam się jak to sobie najlepiej ułatwić przy wprowadzaniu ich co miesiąc do Ewidencji Czasu Pracy. Można to jakoś z miesiąca na miesiąc kopiować?

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Edytowane przez Marta L.
Link to postu

Przecież plan pracy w Gratyfikancie nexo można właśnie zdefiniować jako tygodniowy, nic potem nie trzeba z miesiąca na miesiąc kopiować, raz zdefiniowany plan powtarza się aż do ewentualnej jego zmiany.

Jeśli każdy pracownik ma inny ten plan to trzeba dla każdego zdefiniować osobny.

Link to postu

Przecież zadałam tylko pytanie :) Nie zwróciłam uwagi, że program od razu przekłada to na kolejne miesiące. Dziękuję za odpowiedź. Jeśli mogę kontynuować w tym wątku kolejne pytanie, to mam nieaktywne ustawienie kiedy rozliczać godziny dobowe, nie mogę również zaznaczyć opcji by program naliczał godziny średniotygodniowe. Czy mogę to w jakiś sposób zmienić?

Zrzut ekranu 2023-08-14 152701.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...