Skocz do zawartości

SUBIEKT NEXO PRO- ZAKŁADKA „SPRZEDAŻ” WYRZUCA Z PROGRAMU!

Polecane posty

Korzystam z Subiekta Nexo pro i integracji sellintegro do Baselinkera. Mamy wykupione 4 licencje Nexo i korzystamy z nich na naszych stanowiskach. Od wczoraj na dwóch ze stanowisk nie może załadować się zakładki "sprzedaż" w Nexo. Obecnie problem pojawia się na wszystkich stanowiskach/licencjach

 

Po kliknięciu w tą zakładkę program się zawiesza i po jakimś czasie jest komunikat, że "program nie odpowiada". Wszystkie inne zakładki typu: Zakup, Zamówienia, Rozliczenia itp. działają poprawnie.

Co próbowaliśmy zrobić:

- resetowaliśmy komputer 😉
- resetować „serwer urządzeń zewnętrznych”

- Update Subiekta też wykonany

- Żadna aktualizacja Windows nie była instalowana

- W „programie serwisowym wykonaliśmy Program serwisowy->(wskazanie podmiotu)->(menu kontekstowe)->Konserwacja bazy danych

 

Niestety zakładka „sprzedaż” nadal nie działa .
Problemem jest prawdopodobnie za duży zakres czasowy w zakładce „sprzedaż”, który wymusza załadowanie zbyt dużej ilości faktur. Niestety nie znam sposobu jak zmienić ten zakres bez możliwości wejścia w zakładkę „sprzedaż”

 

 

Czy mają państwo jakieś rozwiązanie na ten problem?

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Artur Kramkowski
Link to postu

Dziękuję za odpowiedź. Obecnie mam wersje Subiekt Nexo pro 46.1.0(6710). Nie widzę możliwości nowszej aktualizacji, ponieważ jest nie widoczna w programie. Czy mogę  w jakiś sposób ustawić na konkretnym użytkowniku bez wchodzenia w zakładkę "sprzedaż" zakres wyświetlanych dokumentów sprzedażowych ("data wystawienia") np. na 60 dni?

 

Czy mogę skopiować wszystkie ustawienia i personalizację użytkownika "A" na  użytkownika "B"? Mam na myśli wszystkie filtry, widoki itp. jakie mam ustawione na konkretnym użytkowniku.

Rozumiem, ze jest to awaria oprogramowania Insert i zostanie to naprawione?

 

Pozdrawiam

Link to postu

W takim razie proszę przesłać bazę danych do analizy zgodnie z poniższym artykułem e-Pomocy technicznej:

Wypełniając formularz proszę zaznaczyć kontynuację korespondencji z firmą InsERT pod numerem zgłoszenia INS-632848.

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...