Skocz do zawartości

Polecane posty

Korzystamy ze wszystkich programów Insert, zmienialiśmy program w styczniu, bo wcześniej korzystaliśmy z firmy Reset2, a został przejęty przez Symfonie i zlikwidowany. Na tamten czas porównaliśmy wszystkich dostawców oprogramowania i Insert wydał nam się najlepszy dla Biura Rachunkowe, prawie rok współpracy potwierdził nas że był to dobry wybór. A teraz powtórka z rozrywki. Nie chciałbym znowu zmienić oprogramowania, nie mam już na to siły. Ale wystąpiliśmy już po oferty do konkurencji bo muszę wiedzieć na czym stoję. Aktualnie większość naszych klientów korzysta z Subiekt123 oraz z Portalu Biura i sami pytają czy to będzie działać w KSEF a ja nie wiem co odpowiedzieć. W normalnych warunkach powiedziałbym że mamy czas lub coś tego typu, ale oni wspominają o tym że ich znajomi w innych programach mają informacje już i działaniu KSEF. Póki mówi ci to kolega z innego Biura to jeszcze da się to strzymać, ale jak mówi Ci to klient automatycznie stawia to całe Biuro w złym świetle. 

Ja nie wymagam żeby to już działało, ale tak jak Pani Martyna napisała chociaż żeby Państwo pokazali całą koncepcję jak ma działać, żebyśmy wiedzieli czy będzie nas to satysfakcjonowało czy jednak nie. 

Takie milczenie może doprowadzić do utraty Klientów. 

  • Lubię to 2
Link to postu

Ta informacja nie odpowiada na żadne z zadanych przeze mnie pytań, mało tego, wprowadzenie tego dopiero w czerwcu to jest niesmaczny zart, jakim niby sposobem mamy zdążyć to przetestować i nauczyć obsługi naszych klientów w tak krótkim czasie?

 

Stanowczo nalegam na rozszerzenie tej publikacji o kluczowe informacje i pokazanie projektu przed końcem bieżącego roku.

Godzinę temu, Katarzyna Kolenda napisał:

Plany dotyczące obsługi KSeF w Portalach zostały opisane w wątku 

 

Ta informacja nie odpowiada na żadne z zadanych przeze mnie pytań, mało tego, wprowadzenie tego dopiero w czerwcu to jest niesmaczny zart, jakim niby sposobem mamy zdążyć to przetestować i nauczyć obsługi naszych klientów w tak krótkim czasie?

 

Stanowczo nalegam na rozszerzenie tej publikacji o kluczowe informacje i pokazanie projektu przed końcem bieżącego roku.

Link to postu
Godzinę temu, GERGÖ SZABÓ napisał:

Tydzień przed obowiązkiem będzie wszystko działało. W tamtym tygodniu wydają jeszcze 2-3 aktualizacje. Na to wskazuje praktyka z ostatnich dwóch lat.

Z drugiej strony programiści mają ogromną ilość pracy z powodu niejasnych, niepewnych, szybko i niekonsekwentnie zmieniających się przepisach.

Ale oczywiście że mają ogrom. Programiści wszystkich dostawców oprogramowania I jakąś w innych koncepcje już mamy i możliwości testów. 

  • Lubię to 2
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...