Skocz do zawartości

Udostępnienie portalu Biuro

Polecane posty

Od kilku dni mailu z insertem odnośnie możliwości udostepnienia portalu biuro jednemu ze swoich klientów.  No i jest problem 

Problem polega na tym iż FIRMA posiada własną licencję GT , natomiast obsługiwana jest przez Biuro rachunkowe na licencji Nexo należącej do biura rachunkowego. 

W momencie udostępnienia   portalu biuro  przez biuro rachunkowe dla FIRMY   pojawia się komunikat  że ten podatnik ( FIRMA )  posiada licencję .

INSERT twierdzi że udostępniając portal biuro muszę podać numer licencji  którą posiada FIRMA ( TJ. LICENCJA GT) ????

 

1. Biuro rachunkowe nie posiada licencji GT - należącej do FIRMY a FIRMA jej nie udostępni do Biura Rachunkowe ..... no i logiczne

2. Jak poprosiłam INSERT o podanie numeru licencji do GT NALEŻACEJ DO firmy - to się zasłania RODO  i pisze że mam skontaktować się z FIRMĄ w celu uzyskania numeru Licencji.....   Mnie też obowiązuje RODO .... tak samo jak INSERT 

 

Nie rozumiem co licencja FIRMY na GT ma wspólnego z Licencją Nexo na Biuro Rachunkowe 

Czy ktoś zna możliwość rozwiązania problemu ? 

 

[

Link to postu

Dzień dobry,

poprosiłabym o zrzut ekranu z komunikatem jaki widzą Państwo podczas próby udostępnienia Portalu Biura.

Proszę również o przesłanie w wiadomości prywatnej NIP Państwa oraz klienta w celu weryfikacji jak wygląda to po naszej stronie. 

Edytowane przez Katarzyna Kolenda
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...