Skocz do zawartości

Wydruki z Ewidencji Przychodu

Polecane posty

mam zagwozdkę i może ktoś mi pomoże...

Podatniczka prowadzi  swoją działalność na zasadach ryczałtu- oprócz tego jest wspólniczką (50%) w spółce cywilnej też na zasadach ryczałtu.

Przychody z działalności są wpisywane w Rachmistrzu Nexo w zakładce EP (Ewidencja Przychodu), a przychody ze spółki w zakładce Rozliczenia Właścicielskie jako  Inna pozarolnicza działalność ( rozliczana na zasadach ryczałtu).

Podatek- zaliczka oczywiście rozlicza się łącznie z obu działalności, ale mam problem z wydrukami - gdzie znajdę wydruk tak, aby były wpisane łącznie przychody i z  jednego i z drugiego źródła (potrzebne do banku) - wszystkie wydruki jakie przestudiowałam- każdy robi osobno, a ja potrzebuję razem- może szukam tam gdzie nie trzeba :(

Link to postu

Dzień dobry,

no nie bardzo gdyż jest np, taka sytuacja, że osoba prowadząca działalność i jednocześnie będąca wspólnikiem w spółce zawiesiła od października swoją działalność, a ubiega się o kredyt i potrzebuje dane zeszłego roku - więc wtedy jest PIT 28 , oraz bieżące przychody- a rok się jeszcze nie skończył, zatem na bieżąco nie ma za bardzo podstaw do przedstawienia PIT 28  za rok 2023.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...