Skocz do zawartości

poprawić zwrot wydania zewnętrznego dla kontrahenta jednorazowego

Polecane posty

Witam, właśnie wypróbowywałam jak działają zwroty wydań zewnętrznych. Niestety wz wystawiłam na kontrahenta jednorazowego i zatytułowałam go nieznany. Teraz chciałabym usunąć zwrot lub go poprawić. Niestety nie mogę go odszukać, bo w wydaniach odbiorcy muszę go odnaleźć wskazując konkretnego odbiorcę, a mój jednorazowy nie widnieje. Oczywiście widzę ten dokument jako powiązany ze wskazaną WZW, ale to tylko podgląd. Jak wyszukać go inaczej. Wydaje mi się, że taka możliwość nie została przewidziana przez program.

Link to postu
4 godziny temu, Urszula Hryniewicka napisał:

Witam, właśnie wypróbowywałam jak działają zwroty wydań zewnętrznych.

Podstawowa zasada - próbuje się na podmiocie demo lub kopii podmiotu a nie podmiocie produkcyjnym.

 

4 godziny temu, Urszula Hryniewicka napisał:

Jak wyszukać go inaczej.

Nie ma innej możliwości, pozostaje wykonać pełny zwrot i pozostawić dokumenty lub serwisowa (poza programem) zmiana kontrahenta jednorazowego na zwykłego, co umożliwi wyświetlenie dokumentów w wydaniach odbiorcy i ich usunięcie.

 

4 godziny temu, Urszula Hryniewicka napisał:

Wydaje mi się, że taka możliwość nie została przewidziana przez program.

Na to wygląda, z tego co mi się przypomina kiedyś dokumenty ZWZ można było wystawiać z modułu wydań odbiorcy, więc nie było możliwości dodania dokumentu ZWZ dla kontrahenta jednorazowego, gdyż pracuje się tam zawsze w kontekście wybranego kontrahenta, później została dodana taka możliwość do modułu wydań magazynowych, gdzie widoczne są dokumenty wszystkich kontrahentów, również jednorazowych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...