Skocz do zawartości

Problem po przenoszeniu bazy danych na nowy komputer

Polecane posty

Obawiam się, że niepoprawnie zostało wykonane przeniesienie danych, a dokładnie błędnie zostało przygotowane nowe środowisko....

 

Jak dokładnie zostało to zrobione ?

Jakie jest collation serwera ?

Czy była wykonywana konwersja bazy danych po przeniesieniu danych ? 

Link to postu
12 minut temu, Viktoriia Kanaki napisał:

dalej na nowym robiłam dearchiwizację tej bazy danych,

I jak się Pani to udało bez instalacji serwera SQL i programów InsERT na nowym komputerze ? Prosiłem o dokładny opis z podkreśleniem słowa "dokładny", a tych informacji Pani nie podała.

 

14 minut temu, Viktoriia Kanaki napisał:

wszystko się poprzenosiło ale na pewno coś zrobiłam źle

Na pewno coś poszło nie tak, niestety coś nietypowego, a Pani nie jest w stanie opisać tego co zrobiła, ani opisać obecnej konfiguracji środowiska programów - nie otrzymałem odpowiedzi na żadne z moich pytań.

 

Polecam skorzystanie z pomocy wybranego przez siebie dostawcy programów / serwisanta / serwisu firmy InsERT.

 

18 minut temu, Viktoriia Kanaki napisał:

czy mogę spróbować zrobić to od nowa?

Jeśli nie zostały wprowadzone dane na nowym komputerze lub może je Pani odtworzyć to tak, może Pani spróbować raz jeszcze. 

Link to postu

bardzo dziękuje Panu za odpowiedź, ciężko pewnie będzie mi opisać co robiłam ze strony technicznej. Otworzyłam artykuł jak przenieść bazę danych i po kolei robiłam wszystko

Udało mi się przywrócić wszystkie dane na starym komputerze. Zrozumiałam, że lepiej skorzystam z pomocy osoby, która wie jak prawidłowo to zrobić 

Przepraszam, że zdenerwowałam może Pana swoją odpowiedzią i jeszcze raz dziękuję 🙂 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...