Skocz do zawartości

Nie mogę stworzyć przesyłki i wydrukować etykiety .

Polecane posty

Metoda dostawy WZA Allegro kurier DPD .

Data    Opis    Kategoria    Użytkownik
07-12-2023 11:05:12    Pobieranie etykiety paczki do zamówienia 'db5ab190-94cb-11ee-b6c4-37d16bc80188' z konta 'fazi_market' integracji 'WzA': Wybrana metoda dostawy nie obsługuje tego zamówienia(Delivery Method is not available for this order)    Dostawcy paczek    Administrator Administrator
 

Link to postu

Udało mi sie tą sprawe rozwiazać .

Ale mam problem z pobreniem jak ustawić płatności ? 

 

przy próbie generowania dokumentu mam taki bład 

 

Data    Opis    Kategoria    Użytkownik
08-12-2023 20:09:54    Tworzenie dokumentu końcowego do zamówienia wysyłkowego 'EZ 3642/ALE/2023' na koncie 'Fazi' integracji 'Subiekt nexo': Suma płatności (0,00 PLN) nie jest równa kwocie do zapłaty (408,31 PLN) na dokumencie.: PlatnosciDokumentow      Należności: 0;    Kwota nierozliczona: 0,00 PLN;    W tym przeterminowane: 0,00 PLN    Zobowiązania: 0;    Kwota nierozliczona: 0,00 PLN;    W tym przeterminowane: 0,00 PLN: PlatnikRozrachunki      System handlowo-magazynowy    Administrator Administrator
 

Link to postu

Rozmawiamy o Sello NX? Jeśli tak, to prosiłbym o pisanie wątków w odpowiednim dziale InsERT nexo => Sello NX. To nam trochę usprawni pracę :).

image.png.5738bb6d75e74dabc671d93aa9b06209.png

 

W dniu 8.12.2023 o 20:10, Marcin Kacprzak napisał:

jak ustawić płatności ? 

Proszę podesłać zrzut ekranu tej płatności, która jest powiązana z CASHONDELIVERY.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...