Skocz do zawartości

Program edycja szablonów sql

Polecane posty

Witam

 

Pytanie...

Poszukuje programu który umożliwi - w jednym lub osobno.

 

Chodzi o to że budowa i edycja szablonów opisów w sello jest jaka jest i na zmiany nie można się doczekać.

 

Szukam programu w którym można tworzyć edytować szablony/aukcje w dość prosty sposób. I aby były kompatybilny allegro..

 

Dodatkowo aby program jako źródło danych - zamiast wskazanego "pliku" miał możliwość połączenia z bazą mysql i pobrania oraz zapisania w odpowiednie miejsce...

Sello przechowuje szablony, szablony opisów, opisy towarów w bazie...

 

Dodatkowo gdyby program posiadał funkcjonalność w stylu drag%drop

 

np. po lewej mamy edycje html - graficzną/tekstową a po prawej fotki wgrane na ftp.

 

aby przeciągając fotkę w dane miejsce automatycznie tworzyło odpowiedni link do fotki... najlepiej aby te fotki by wyświetlane graficznie a nie nazwa pliku....

 

A dodatkowo czy jest - Chyba gdzieś już było na forum ale mi umknęło i nie mogę znaleźć a nie chce tworzyć nowego wątku.

Programik do automatycznego kopiowania zawartości z szablonów opisów do szablonów aukcji i towarów.

 

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

 

W związku z powyższymi wymaganiami do głowy przychodzi mi tylko Adobe Dreamweaver.

Niestety nie jest darmowy.

 

Co do opisów aukcji w Sello, ja stosuję metodę następującą:

-tworzę opis w edytorze HTML, stosując atrybuty stylów typu inline

<div style="....">

 

-uruchamiam stworzony plik HTML w Firefoxie

-Kopiuję to z Firefoxa

-Wklejam do Sello.

 

Działa dobrze, formatowanie jest zachowane.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...