Skocz do zawartości

Wspolna baza dla 2 sklepów firzycznych i sklepu www

Polecane posty

Witam,

 

Ogromna prosba o wspracie. 

Problem z którym się zmagam to balagan w bazach sklepu. Mam 2 punkty.

Jeden to Zielania gdzie mam suple ziola leki kosmetyk, drugi to Sklep ze zdrową zywnoscią - gdzie mam zywność, nieuczulająca chemię dla doroslych i dzieci, plyny  hipoalergiczne itp. i czewsciowo kosmetyki.

 

Do tej pory jak coś zamawialem do Zielarni i czesciowo zakupiony towar mial tez isc do sklepu - w prosty sposob go przyjmowalem na Zielarni i przerzucalem poprzez przesuniecie magazynowe. do sklepu.  Problem pojawia sie w tedy kiedy pod tym smamy symbolem mam juz w sklepie inny produkt. wiec z czasem balagan zrobil sie wiekszy bo przesuniecie musialem edytowac i manulanie fizycznie wprowadzac produkty jeden po drugim, który przynioslem z Zielari do sklepu. 

 

Za niedlugo ruszam ze sklepem internetowym gdzie musze umiescic wszystkie produkty ze sklepu i zielarni tj okolo 7tys. Chcialbym wypracować wspólną bazę, żebym mógl swobodnie rotowac towarem i żeby nie komplikowalo to zycia przy dodawaniu nowych kart, czy jest to wykonalne? czy da sie zminic przy przesunieciu z pliku EPP zeby generowal nowa karte  w 2 sklepie gdzie jej nie ma np za pomoca kodu SKU a nie symbol?  

 

Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc. Jeżeli coś nie jest jasne, proszę o info postaram sie raz jeszcze to odpowiednio przedstawić ewentualnie może bedzie moliwość kontaktu telefonocznego - z chęcią zaplacę za dobrą poradę!

 

Dziękuję 

Michal  

Link to postu
6 minut temu, Zielarnia Na Zdrowie napisał:

Chcialbym wypracować wspólną bazę, żebym mógl swobodnie rotowac towarem i żeby nie komplikowalo to zycia przy dodawaniu nowych kart, czy jest to wykonalne?

Tak, to po prostu "praca zdalna", pod tym hasłem może Pan poszukać informacji.

 

7 minut temu, Zielarnia Na Zdrowie napisał:

czy da sie zminic przy przesunieciu z pliku EPP zeby generowal nowa karte  w 2 sklepie gdzie jej nie ma np za pomoca kodu SKU a nie symbol?  

Co to jest SKU - w programach Insertu nie ma takiego pojęcia ? Parametry synchronizacji są widoczne w programie - symbol, symbol u dostawcy, kod kresowy. Zawsze można informację "SKU" wprowadzić w symbol.

 

10 minut temu, Zielarnia Na Zdrowie napisał:

Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc. Jeżeli coś nie jest jasne, proszę o info postaram sie raz jeszcze to odpowiednio przedstawić ewentualnie może bedzie moliwość kontaktu telefonocznego - z chęcią zaplacę za dobrą poradę!

Wszystkim polecam kupować, wdrażać i serwisować programy u jednego, wybranego dostawcy. Dane kontaktowe udostępniam w swoim profilu o zakładce "O mnie".

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...