Skocz do zawartości

Problem z korektą JPK_V7M - brak zmian w danych a wygenerowano część ewidencyjną

Polecane posty

Dzień dobry,

przypadkowo wygenerowałem korektę JPK_V7M za wybrany miesiąc, ku mojemu zdziwieniu okazało się że załączono cześć ewidencyjną.

Po przeanalizowaniu korekty stwierdzam że jedyną różnicą jest to ze w pierwotnym JPK_V7M pewien zakup był na przedostatnim miejscu na liście a w korekcie jest na 1 miejscu. 

 

Nic nie było zmieniane - ani w danych ani w datach... Czy ktoś ma pojęcie dlaczego tak się stało i gdzie szukać przyczyny?

 

Wersja 1.76 HF2

 

Pozdrawiam

Link to postu
10 godzin temu, M K napisał:

Po przeanalizowaniu korekty stwierdzam że jedyną różnicą jest to ze w pierwotnym JPK_V7M pewien zakup był na przedostatnim miejscu na liście a w korekcie jest na 1 miejscu. 

 

Dzień dobry, proszę pokazać jak wyglądają te deklaracje i zaznaczyć taki zapis.

 

Link to postu

Dziękujemy za przesłane dane. Problem udało nam się powtórzyć w przypadku gdy usunęliśmy zapis z VAT i dodaliśmy go na nowo - wtedy zmieniła się kolejność zapisów w części ewidencyjnej. Jeśli ma Pan pewność, że taka sytuacja nie miała miejsca, to postaramy się w przyszłości dodać poprawkę do programu, która będzie eliminować ten problem.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu

Dzień dobry,

dziękuje za odpowiedź, jestem niemal pewny że nic nie było usuwane i ponownie dodawane jeśli chodzi o zapisy w VAT, osobiście księgowałem ten miesiąc i nie przypominam sobie żadnych dziwnych sytuacji związanych z ujęciem tej konkretnej faktury. Miejmy nadzieję że więcej nie trafię na taką korektę ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...