Skocz do zawartości

Błędy w Kasiarzu

Polecane posty

Przesyłam dane towarów do kasy fiskalnej Posnet Revo. Po włączeniu Kasiarza ,opcji operacje wszystkie - nie wyświetla żadnych operacji chociaż takie były wykonywane. Dalej wybieram towary, prześlij do kasy, wszystkie z dokumentu, faktura VAT zakup, ostatnie 7 dni - nie wyświetla żadnych faktur zakupu z tego okresu, a takie faturu były wpisane do Subiekta GT wersja 1,78. W poprzedniej wersji te problemy nie występowały. 

Link to postu
58 minut temu, GENOWEFA ZIELIŃSKA napisał:

Przesyłam dane towarów do kasy fiskalnej Posnet Revo. Po włączeniu Kasiarza ,opcji operacje wszystkie - nie wyświetla żadnych operacji chociaż takie były wykonywane.

Potwierdzam, u mnie pomogła zmiana filtra "Zadania".

 

59 minut temu, GENOWEFA ZIELIŃSKA napisał:

Dalej wybieram towary, prześlij do kasy, wszystkie z dokumentu, faktura VAT zakup, ostatnie 7 dni - nie wyświetla żadnych faktur zakupu z tego okresu, a takie faturu były wpisane do Subiekta GT wersja 1,78. W poprzedniej wersji te problemy nie występowały. 

Tutaj nie udało mi się potwierdzić takiego zachowania, ale też nie miałem faktur zakupu z ostatnich 7 dni na podmiocie demo, po zmianie filtra na taki obejmujący posiadane dokumenty, dokumenty na liście się pokazały. 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...