Skocz do zawartości

Darmowe pudełka od kurierów i Poczty Polskiej ???

Polecane posty

Czy ktoś z Was dostaje od kurierów lub Poczty Polskiej darmowe pudełka na paczki.

 

Spotkałem się z takimi ofertami od kurierów więc chciałem dopytać czy od każdego kuriera można "wynegocjować" coś takiego i ewentualnie od jakiej ilości paczek można się starać o te pudełka.

 

Domyślam się też że pudełka są wliczone w cenę przesyłki ale mimo wszystko ceny przesyłek nie są drastycznie podniesione. Różnica na przesyłkach do 10kg to jakieś 1zł netto w stosunku do ofert bez tych pudełek.

 

Czy może się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami na temat tych darmowych pudełek?

Link to postu

NA stronie pcozty w dziale FAQ jest zapisane

 

5. Czy mogę wypowiedzieć swoją dotychczasową umowę paczkową i kupić nową – Świąteczną Paczkę Korzyści?

 

Tak, jeśli przez ostatnie 6 miesięcy nie nadałeś przesyłki w ramach swojej umowy paczkowej. Polecamy jednak kontakt z opiekunem klienta, by uzgodnić najlepsze dla Ciebie warunki.

 

I po zabawie :(

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Domyślam się też że pudełka są wliczone w cenę przesyłki ale mimo wszystko ceny przesyłek nie są drastycznie podniesione. Różnica na przesyłkach do 10kg to jakieś 1zł netto w stosunku do ofert bez tych pudełek.

 

 

1zł netto to dość dużo. Jeszcze oczywiście zależy jak duże te pudełka mają być.

U mnie większość przesyłek idzie w kartonach max 300x250x150, które kupuję po 65gr netto.

Droższy jest multimail 350x235x130, który też często stosuję, ale i tak 85gr netto.

 

Powyżej złotówki wychodzą tylko duże kartony:

350x300x200 - 1,04zł netto

450x350x250 - 1,46zł netto

ale tych jeszcze ani razu nie używałem.

 

Także dla mnie dopłacanie kurierowi 1zł byłoby nie opłacalne.

Ale wszystko zależy od asortymentu.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...