Skocz do zawartości

Program bierze złe kwoty do wypłaty

Polecane posty

Dzień dobry,

w połowie grudnia dodane zostały aneksy z nową kwotą podstawy w Umowie o pracę i w składnikach wynagrodzeń-  z zaznaczeniem, że obowiązywać będą od 01.01.2024 r. a do 31.12.2023 obowiązują dotychczasowe kwoty.

Dziś przy generowaniu list płac program przy wyliczaniu wynagrodzeń za grudzień zaciąga nowe podstawy styczniowe (pomimo, że jest w Zaawansowanych ustawieniach składnika na umowie, że obowiązują od 01.01.2024), nie mogę też zmienić ręcznie kwot premii z grudniową datą (bo krzyczy, że data musi być późniejsza niż 31.12.2023) i muszę wszystko usuwać...

Dlaczego tak się dzieje?

Czy na prawdę muszę to wszystko usunąć i potem znowu wprowadzać od nowa?

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
Cytat

nie mogę też zmienić ręcznie kwot premii z grudniową datą (bo krzyczy, że data musi być późniejsza niż 31.12.2023) i muszę wszystko usuwać...

Dlaczego tak się dzieje?

Program blokuje zmianę wartości składników w okresach rozliczonych już wypłatą. Wyliczone już wypłaty nie podlegają przeliczeniu, więc należałoby usunąć naliczenie, zaktualizować wartość składnika i naliczyć wypłatę ponownie.

Dziękuję za wysłane screeny, poproszę jeszcze o zrzut z naliczonej wypłaty. Nie udaje mi się powtórzyć niepożądanego działania. Proszę o dokładny opis przeprowadzanych czynności. 
 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...