Skocz do zawartości

Błąd przy zbiorczym zatwierdzaniu deklaracji JPK_V7M

Polecane posty

Dzień dobry,

Po ostatniej aktualizacji Rewizora GT i Rachmistrza GT, nie możemy przez Biuro GT zatwierdzić deklaracji VAT_7M, gdyż Biuro GT kończy pracę błędem krytycznym.

 

Tu wybieramy opcje:

0.jpg.b73fd188d153edd1b97a5462c04debf1.jpg

 

A po kliknięciu przycisku Dalej jest już tylko komunikat o błedzie:
1.jpg.34f750220ace2b806922c684e85d28e4.jpg

 

Przed wersją 1.78 Rewizora i Rachmistrza problem nie występował.

Link to postu

Witam.

No to mamy już dwa przypadki. W dużym biurze rachunkowym jest dokładnie taka sama sytuacja, ale zaznaczone są tylko dwa znaczniki: 

Wysyłka elektroniczna oraz Pobieranie potwierdzeń odbioru. Dla ścisłości, InsERT GT w wersji 1.78 i Biuro GT w wersji 1.23 SP1.

Dzieje się tak na komputerze głównej księgowej i na laptopie, do którego mam dostęp przez RDP (na innych nie mam możliwości sprawdzić). Co ciekawe, jak podłączyłem się Biurem GT z serwerem przez VPN to Biuro GT wyświetliło listę certyfikatów (w powyższych przypadkach do tego wyświetlenia nie dochodzi).

Wysyłka z samego Rewizora GT przechodzi ale po podłączeniu do podmiotu konta InsERT i zarejestrowaniu podmiotu klienta biura.

Niestety dzisiaj 27 i ostateczny termin wysyłki JPK a podmiotów ponad 400 :(

 

Edit:

Samo zatwierdzenie zadziała, problem jest z wysyłką i pobraniem potwierdzenia odbioru, czyli operacjami związanymi z certyfikatami, nie dochodzi do wyświetlenia listy certyfikatów.

Edytowane przez Adrian Bartosz
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...