Skocz do zawartości

pit 11 błedna zdrowotna

Polecane posty

43 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

W związku z wykryciem nieprawidłowości w wyliczaniu deklaracji PIT-11(29) prosimy o wstrzymanie się z ich naliczeniem i wysyłką. Pracujemy nad poprawką. Zostanie ona udostępniona w najbliższej aktualizacji programu tak szybko, jak to możliwe.

Przecież to jest DRAMAT!!!! Ja wysłałem już klikadziesiąt PIT11!!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to postu

W wersji 1.78 zostały dokonane zmiany w wyliczaniu PIT-11. 

zmiany.thumb.png.92f33164e708c33a7e1b56caeace8a1a.png

Niestety w tej wersji (1.78) wykryliśmy nieprawidłowości związane z uwzględnianiem składek na PPK w deklaracji PIT-11(29) prosimy o wstrzymanie się z ich naliczeniem i wysyłką. Oczywiście pracujemy nad poprawką. Zostanie ona udostępniona w najbliższej aktualizacji programu, której publikację planujemy wstępnie na koniec tygodnia.

Link to postu
11 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

W wersji 1.78 zostały dokonane zmiany w wyliczaniu PIT-11. 

zmiany.thumb.png.92f33164e708c33a7e1b56caeace8a1a.png

Niestety w tej wersji (1.78) wykryliśmy nieprawidłowości związane z uwzględnianiem składek na PPK w deklaracji PIT-11(29) prosimy o wstrzymanie się z ich naliczeniem i wysyłką. Oczywiście pracujemy nad poprawką. Zostanie ona udostępniona w najbliższej aktualizacji programu, której publikację planujemy wstępnie na koniec tygodnia.

To teraz pojawia mi się pytanie dlaczego nie widzę tej wersji 1.78 w programie?

 

 

Zrzut ekranu 2024-01-08 112742.png

Link to postu

Przez to:

39 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Niestety w tej wersji (1.78) wykryliśmy nieprawidłowości związane z uwzględnianiem składek na PPK w deklaracji PIT-11(29) prosimy o wstrzymanie się z ich naliczeniem i wysyłką. Oczywiście pracujemy nad poprawką. Zostanie ona udostępniona w najbliższej aktualizacji programu, której publikację planujemy wstępnie na koniec tygodnia.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...