Skocz do zawartości

Błędne wczytywanie plików dokumentów, znikające dokumenty w trakcie przesyłania do Portalu Biura

Polecane posty

Dzień dobry, przy przesyłaniu 5 plików do Portalu Biura zapisują się tylko 4. Mimo iż widać, że liczba plików do wysłania wynosi 5 to w kreatorze scalania i dzielenia dokumentów już są 4, w kolejnym etapie (zapisywania plików) również są 4. Każdy z tych plików to PDFy, które otwierają się bez problemu. Nie jest to jednorazowa sytuacja - na 84 pliki nie przesłały się 4. Nie pojawia się żaden komunikat/ostrzeżenie.

2024-01-09_09h03_40.png

2024-01-09_09h05_56.png

2024-01-09_09h06_38.png

Link to postu

Dodając osobno tylko ten dokument, który się nie przesłał (ale tym sposobem co powyżej) nadal nie pojawia się on w kreatorze scalania i dzielenia dokumentów.
Natomiast dodając dokument bezpośrednio do kreatora pojawia się komunikat, że plik jest zabezpieczony hasłem - sprawdziłam, do otwierania pliku nie ma hasła, ale we właściwościach dokumentu jest "hasło przyzwoleń".

2024-01-09_11h26_30.png

2024-01-09_11h25_45.png

2024-01-09_11h36_31.png

Link to postu

Dzień dobry, 

 

dokument  ustawione ma hasło,  które zabezpiecza uprawnienia modyfikacji ustawień pliku. Za pomocą tego hasła został wyłączony dostęp do funkcji drukowania, edytowania i kopiowania zawartości pliku w PDF. Dlatego też korzystając z naszego narzędzia, które służy do edycji dokumentów tj. dzielenia i scalania dokument został odrzucony. Dokument zabezpieczony hasłem przyzwoleń  możemy dodać bezpośrednio z poziomu Portalu Biura, korzystając z funkcji "Prześlij dokument"  z pominięciem funkcji połącz lub podziel a także z poziomu programu Nexo pomijając zaznaczenia funkcji "Uruchom kreator scalania i dzielenia dokumentów". 

 

Dziękujemy za zgłoszenie sytuacji. Będziemy pracować nad komunikatem informującym o zabezpieczonych hasłem dokumentach. 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...