Skocz do zawartości

"Nie udało się pobrać etykiety. Obecny status paczki: Nadane do stworzenia "

Polecane posty

Witam ponownie.

Paragon zrobiony, produkty spakowane. W tym przypadku paczkomat InPost. Prosiłbym o pomoc, już jestem prawie na finiszu : )  Przeszukiwałem tutoriale, zaglądałem na YT i niestety nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Tu na forum nie spotkałem też takiego przypadku. 

SNX.PNG

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

U mnie też występuję problem z generowaniem etykiet InPost oraz DPD.
Nie generują się w ogóle. Problem występuje cały czas. Wyświetla się komunikat jak w załączniku.

Dodam tylko, że NX uruchomiłem testowo, żeby sprawdzić jego możliwości, na czystej bazie, nowym kontrahencie. Pobrałem tylko zamówienia z allegro, dodałem metody wysyłki i to wszystko.

image.png

Link to postu

Gorąca prośba aby zgłoszenie jednego problemu zgłaszać tylko raz w jednym miejscu :). Zwłaszcza, że w tym przypadku błąd zwrócony z serwisu jest zupełnie inny niż w temacie.

 

Dotyczy to również kontaktów z nami przez formularz kontaktowy i na forum - takich przypadków też mamy wiele a zazwyczaj trafiają one do tych samych osób. Wbrew pozorom opóźnia to realizację bo do przejrzenia jest więcej tematów i niepotrzebnie angażowane są w to dodatkowe osoby, które nie wiedzą, że temat został już poruszony w innym miejscu. Z góry dziękujemy.

 

 

 

  • Lubię to 1
Link to postu

@Bartosz Rosa
Racja, przepraszam

W dniu 19.01.2024 o 15:09, Bartosz Rosa napisał:

Gorąca prośba aby zgłoszenie jednego problemu zgłaszać tylko raz w jednym miejscu :). Zwłaszcza, że w tym przypadku błąd zwrócony z serwisu jest zupełnie inny niż w temacie.

 

Dotyczy to również kontaktów z nami przez formularz kontaktowy i na forum - takich przypadków też mamy wiele a zazwyczaj trafiają one do tych samych osób. Wbrew pozorom opóźnia to realizację bo do przejrzenia jest więcej tematów i niepotrzebnie angażowane są w to dodatkowe osoby, które nie wiedzą, że temat został już poruszony w innym miejscu. Z góry dziękujemy.

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...