Skocz do zawartości

KSEF - edycja e-Faktury

Polecane posty

Witam

 

Właśnie zaczynam testy systemu KSEF w Laboratorium i już napotkałem pierwszy kłopot. Z tego co widziałem w >>>TYM<<< wątku po włączeniu w Laboratorium e-faktury powinienem mieć w dziale "EWIDENCJE DODATKOWE" zakładkę e-faktura. Niestety nic takiego się nie pojawiło. Bardzo proszę o informację co powinienem zrobić.

A szukałem tej zakładki z myślą o edycji pól na e-fakturze. Potrzebuję wyłączyć pole "Numery wydań zewnętrznych"

ef.jpg

Link to postu
17 godzin temu, Radosław Łyczkowski napisał:

Właśnie zaczynam testy systemu KSEF w Laboratorium i już napotkałem pierwszy kłopot. Z tego co widziałem w >>>TYM<<< wątku po włączeniu w Laboratorium e-faktury powinienem mieć w dziale "EWIDENCJE DODATKOWE" zakładkę e-faktura. Niestety nic takiego się nie pojawiło. Bardzo proszę o informację co powinienem zrobić.

Funkcjonalności udostępniane w Laboratorium mogą ulec zmianie – w tym momencie e-faktury znajdzie Pan w module Krajowy Rejestr e-Faktur (drugi element od góry). Zalecamy zerknąć do naszych artykułów e-Pomocy technicznej, gdzie zmiany są na bieżąco uwzględniane.

17 godzin temu, Radosław Łyczkowski napisał:

A szukałem tej zakładki z myślą o edycji pól na e-fakturze. Potrzebuję wyłączyć pole "Numery wydań zewnętrznych"

Jeżeli chodzi o nieumieszczanie wykazu dokumentów WZ, to jest do tego parametr (Konfiguracja – Parametry KSeF). W przypadku gdy chodziłoby wyłącznie o niewizualizowanie tych danych na podglądzie – nawet gdy one są w XML-u – to nie ma takiej opcji i nie nie mamy w planach jej realizacji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...