Skocz do zawartości

Bilans - sprawozdanie własne - brak kwot w e-Sprawozdaniu finansowym

Polecane posty

Dzień dobry,

mam utworzone sprawozdanie własne, a konkretnie bilans dla małych jednostek.


Gdy generuję bilans poprzez moduł "Sprawozdania" bilans pokazuje wszystkie kwoty jak należy. Na wydrukach także.


Gdy generuję ten sam bilans w module "e-Sprawozdania finansowe" to w pierwszym oknie podglądu bilansu (zrzut nr 1) wszystkie kwoty się także pokazują, a w kolejnym już nie (zrzut nr 2) i tym samym w sprawozdaniu w formacie xml kwoty się nie pojawiają.

 

Co może być tego powodem?

Wrzucam także podgląd struktury sprawozdania (zrzut 3).

 

Wersja 1.78 HF3

 

1)

image.thumb.png.8347f18d61c44dd6321a8c0bf23cf707.png

 

2)

image.thumb.png.61a6085786b1036179d6a5906827425d.png

 

3) Struktura

image.thumb.png.17f2f2d18bb4899ca4f853bcd7c4312b.png

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

 

Link to postu
2 godziny temu, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

jeżeli problem dotyczy wyłącznie kwot w e-Sprawozdaniu, prawdopodobnie przypisane zostały niewłaściwe Typy pozycji e-Sprawozdania:

Szanowny Panie Kacprze,

 

powyżej podałem (zrzut nr 3) jaki mam ustawiony typ pozycji e-Sprawozdania. Innego do wyboru dla tej pozycji nie ma.

Link to postu
11 minut temu, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

proszę przejść do modułu sprawozdania, odszukać Bilans dla małych jednostek i kliknąć go prawym przyciskiem myszy, a następnie powielić sprawozdanie. Czy dla tego powielonego sprawozdania wartości w e-Sprawozdaniu się pojawiają?

Pojawiają się. Ale co to niby zmienia jak w takim powielonym sprawozdaniu nie ma dodanych przeze mnie pozycji własnych? Wystarczy dodać pozycję własną i wszystkie pola poniżej tej pozycji nie pojawiają się w e-sprawozdaniach.

Link to postu

Informuję, że problem rozwiązany.

Co mnie dziwi to w w polu "Typ pozycji e-Sprawozdania" powinno być "brak"

Ponadto na zakładce "Podstawowe" zaznaczyłem checkbox "indywidualny numer pozycji" bez jego wypełniania.

Powyższe działania łącznie pozwoliły na rozwiązanie problemu niepojawiających się kwot w e-Sprawozdanich

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...