Skocz do zawartości

podsumowanie ilości WZ/PZ//RW/PW

Polecane posty

Dzień dobry, dziękuję.

Mamy wszystko w sztukach, w związku z tym jednostka w kolumnie ilość zaburza przejrzystość dokumentu. Można to dookreślić w tytule kolumny. Podsumowanie ilości na wydrukach tego typu jest moim zdaniem niezbędne. We wszystkich programach do tej pory je miałam. Kolejny mankament to brak WZ na fakturze. Poradziłam sobie z tym, ale to powinno być w funkcjach podstawowych konfiguracji wydruku. To rozczarowujące. Oczywiście skontaktowałam się z serwisantami, ale są to rzeczy, które powinno się móc ustawić intuicyjnie w programie tego typu.

Link to postu

Subiekt nexo jest programem "z pudełka", posiadającym określone funkcjonalności. Ze względu na różnorodność oczekiwań i potrzeb użytkowników programu nie jest możliwe obsłużenie każdej z nich w standardzie. Z tego powodu w programie udostępnione zostały mechanizmy, takie jak zaawansowana edycja wzorców wydruku, pozwalające użytkownikowi na dostosowanie Subiekta do swoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych mechanizmów sprawia trudności, istnieje możliwość skontaktowania się z serwisantem, który pomoże z konfiguracją programu i wdrożeniem dodatkowych rozwiązań.

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...