Skocz do zawartości

Parser CSV - ING Bank Śląski S.A. - problem z rozpoznaniem kwot obciążeń / uznań

Polecane posty

Witam. 

 

Próbuję skonfigurować parser CSV dla ING Bank'u i mam problem z rozpoznaniem kwot obciążeń. W ING nie ma oddzielnej kolumny wskazującej za obciążenie lub uznanie. Tutaj screen:

scr1.thumb.png.3e1f892aed11d6a0713e5944f9dad4f0.png

 

Próby zmiany kodowania, wymiany dat między datą transakcji a datą księgowania przy mapowaniu, próba załączania plików z kont EUR/PLN czy samego PLN i samego EUR nie przynoszą rezultatu. Ciągle wyświetla błąd braku możliwości pobrania kwot:

 

scr2.png.e80b4e76d3f1ff02e8005077471c87b8.png

 

Wzorowałem się na schemacie, który zastosowała użytkowniczka Insert Nexo w jednym z postów na forum z 2020 roku (link poniżej). Niestety u mnie kombinowanie z datami również nie pomogło. Otwarcie pliku CSV konwertuje daty z formatu rrrr-MM-dd na dd.MM.rrrr i rozsypuje kodowanie (np. pojawia się format HEX w tytułach przelewów), a więc po zapisaniu plik nie nadaje się do importu (niemniej, taki plik również próbowałem dodać - bez efektu). Gdzie szukać przyczyny tego błędu, bo już brakuje mi pomysłów 🤯 

 

Link to postu

Korzystałem z tego artykułu i wszystko jest ok, ale nie rozpoznaje kwot - temat znany jak się okazuje ale rozwiązania brak. 

 

Polecania kontaktu z "dyplomowanym serwisantem" w każdym poście który wychodzi poza ramy artykułów o podstawowej konfiguracji programu - pozwoli Pan że nie skomentuje.

 

Trzeba szukać pomocy gdzieś indziej. Dzięki. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...