Skocz do zawartości

Rewizor + Gratyfikant

Polecane posty

Prawdopodobnie na tym podmiocie został uruchomiony kreator Gratyfikanta nexo, wyraził Pan zgodę na przejście na pełne płace wpisując w oknie kreatora: "Jestem świadomy". W tym momencie zmieniła się struktura bazy danych. Natomiast wygląda na to, że kreator nie został ukończony więc otwiera się ponownie przy uruchomieniu podmiotu. Czy problem nadal występuję po ukończeniu kreatora?

Link to postu

Proszę nie zamieszczać teraz tego załącznika.

Po otrzymaniu zgłoszenia i jego weryfikacji przez firmę InsERT na wcześniej podany adres e-mail zostanie przesłany link umożliwiający dostęp do platformy wymiany plików. Wtedy będzie mógł Pan zamieścić większy plik. Więcej szczegółów poniżej.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Z przesłanych danych diagnostycznych wynika, że na tym konkretnym stanowisku i podmiocie Gratyfikant był uruchomiony 25.01.2024. Być może Gratyfikant był uruchomiony na innym stanowisku, ale trzeba byłoby przejrzeć wszystkie logi z "podejrzanych" stanowisk. 

W dniu 1.02.2024 o 13:33, Krzysztof Lasko napisał:

Nie jestem w 100% pewny bo zajmuje się tym kadrowa (teraz nie mam jak zapytać) ale przez cały rok generowane były wynagrodzenia, DRA i deklaracje na zaliczkę.

Proszę zweryfikować te informacje z kadrową.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...