Skocz do zawartości

konto na stronie insert.pl dodawanie firmy na podstawie licencji

Polecane posty

Dzień dobry,

Proszę o informację czy istnieje możliwość zablokowania dodawania firmy przez innych użytkowników, którzy posiadają licencje (nawet wygasłą).

Przykład:

Firma AX (biuro rachunkowe) rozstaje się z pracownikiem.

Pracownik ten miał dostęp do licencji i zna nip firmy AX.

W każdej chwili wchodząc na swoje konto może na nowo dodać firmę AX poprzez wpisanie numeru NIP i licencji (nawet wygasłej). W ten sposób ma możliwość podglądu danych firmy AX, a przede wszystkim klientów firmy AX (biura rachunkowego).

Czy jest możliwość zablokowania tak łatwego dostępu? Czy można gdzieś w ustawieniach zmienić sposób dodawania firmy?

 

 

 

Link to postu

Dzień dobry, otrzymałam informację że nie ma takiej możliwości. A czy jak podam chociaż numer wygasłej licencji, którą ktoś posiada to zablokujecie wejście do firmy? Albo jak podam dokładne dane takiej osoby aby nie mogła dodać nigdy mojej firmy? Musi być jakies rozwiązanie. Nie chcę aby dwoma kliknieciami ktoś kto kiedys miał dostęp do jakiejś licencji mógł teraz oglądać wszystkich klientów mojej firmy. To jest bardzo szybki wyciek danych... 

Link to postu

Dzień dobry,

w związku z przesłanym zgłoszeniem temat mamy na uwadze. Aktualnie analizujemy wszelkie możliwe rozwiązania pozwalające na adekwatne zaadresowanie problemu – m.in. badamy możliwość wprowadzenia ograniczeń odnośnie podłączania Konta InsERT. O postępach postaramy się informować Państwa na bieżąco. Planujemy przedstawienie pewnych rozwiązań już w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

informuję, iż wprowadziliśmy zmiany w Koncie InsERT dotyczące podłączania firm w oparciu o numer NIP oraz numer licencji. Obecnie w przypadku biur rachunkowych takie konto nie uzyska pełnych uprawnień administracyjnych, a co za tym idzie, nie będzie miało dostępu do listy klientów biura oraz listy użytkowników danej firmy. Aby takie konto uzyskało dostęp do ww. list, konieczne będzie nadanie pełnych uprawnień przez administratora globalnego.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...