Skocz do zawartości

Zaadoptujcie mechanizm dodawanie towarów do transakcji tak jak jest w subiekcie

Polecane posty

Witam , kiedyś już wspominałem , że dużym ułatwieniem dla tych co nie mają podpiętych towarów pod aukcję z uwagi na zestawy komplety i przy każdym ręcznym wstawianiu towaru musi klikać "dodaj towar" i w doddatku lista zawsze otwier sięna początku .

 

Dam przykład :

Jeśli ktoś zakupi na aukcji literki chromowane i będzie to napis :

 

"jak ja tego allegrogo nie lubię "

 

To muszę wstawiać 26 razy dodaj towar i od początku przewijać szukać liter to zajmuje sporo czasu .

 

Gdyby zrobiono to tak jak w Subiekcie - otwiera mi się lista odnajduję literki od a do Z i klikam po kolei każdą literkę potwierdzając enter i ilość sztuk . tak jak dodaje się do faktury w subiekcie - byłoby duże ułatwienie .

 

To dotyczy też zestawów xenonów gdzie osobno są przetwornice i osobno palniki , oraz kołpaków i emblematów i muszę to powtarzać ,szukanie z listy to czasochłonne .

 

Dużym ułatwieniem ,byłoby gdyby zmienić sposób dodawania towaru :

 

Obok okienka z towarem są " dodaj towar " " dodaj towar jednorazowy "

 

Zróbcie tak jak jest w subiekcie w okienku jest pasek towarowy ,klikam " uruchamia się intuicja wstawiania towaru " i wpisuję frazę np "dzienne 825 " ten wyszukuję mi towary wybieram enter i gotowe .

 

Zaadoptujcie mechanizm dodawanie towarów do transakcji tak jak jest w subiekcie stosowany do wstawiania towaru w dokumencie .

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...