Skocz do zawartości

Biuro nexo "nie widzi" gratyfikanta

Polecane posty

Dzień dobry, w zeszłym miesiącu zaczęłam pracować na insercie Nexo Pro. Na początku przez program rewizor dodawałam podmioty z insertu GT, następnie dodałam je do biura nexo. Wydaje mi się, że podmioty które dodawałam od razu przez biuro nexo mają prawidłowo przypisane i rewizor i gratyfikant, natomiast podmioty które pierwotnie były dodawane przez rewizor następnie dodane do biura nexo nie mają przypisanego gratyfikanta,  więc przez gratyfikanta Nexo pobrałam je, żeby móc zrobić listy płac. Obecnie przez biuro Nexo widzę tylko możliwość pracy na rewizorze, natomiast aby zrobić listy płac muszę się logować przez gratyfikanta Nexo Pro. Sprawdziłam w programie serwisowym Nexo i bazy są pojedyncze. Co mam zrobić, żeby w biurze nexo móc  otwierać w tych podmiotach zarówno rewizora jak i grafikanta?

Link to postu
17 minut temu, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:

Sprawdziłam w programie serwisowym Nexo i bazy są pojedyncze

18 minut temu, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:

Co mam zrobić, żeby w biurze nexo móc  otwierać w tych podmiotach zarówno rewizora jak i grafikanta?

Dzień dobry, w takiej sytuacji nie ma możliwości połączenia podmiotów. Wyjścia są dwa:

  • dodanie tego samego klienta z bazą Gratyfikanta do Biura nexo (w konsekwencji na liście dany klient będzie występował dwukrotnie: 1. Z przypisaną bazą Rewizora, 2. Z przypisaną bazą Gratyfikanta);
  • uruchomić Gratyfikanta na bazie Rewizora i wprowadzić dane w Gratyfikancie ponownie.
Link to postu
W dniu 16.02.2024 o 13:51, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:
  • jeśli pozostawię dwa podmioty, to czy do Rewizora będę mogła pobierać listy płac z Gratyfikanta

Tak, za pomocą plików XML.

W dniu 16.02.2024 o 13:51, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:
  • to czy mogę na bazie Gratyfikanta uruchomić Rewizora

Tak.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...