Skocz do zawartości

rachmistrz nexo. ewidencja vat, dokumenty rozczytane przez portal biura

Polecane posty

Witam dokumenty rozczytałam przez Portal Biura tylko do ewidencji VAT (taka forma prowadzenia działalności przez klienta), czy z poziomu ewidencji vat zakupu można wydrukować podgląd FV, z której została rozczytana, czy trzeba szukać jej w kilkunastu fv zaczytanych do Portalu Biura i dopiero można wydrukować?

Link to postu

Joanna wydaje mi się, że to jest możliwe, oczywiście jeśli dobrze rozumiem o co chodzi.

 

Zaczęłam pracę z Dokumentami dopiero w tym roku, początki są ciężkie ;) ale ogólnie wygląda to bardzo obiecująco :)

 

Odnośnie Twojego pytania:

Też odczytuję Dokumenty tylko do rejestru vat.

Następnie jak już tam się znajdują to po kliknięciu w dany wiersz zapisu czyli "Pokaż" wyskakuje nam nowe okienko z rozpisanym, zaksięgowanym dokumentem i po prawej stronie pokazuje się OCR faktury. Pod jej wyglądem, na dole jest lupka 🔍, po kliknięciu na lupkę dokument wyskakuje jako osobny pdf!

Czy o to chodziło?

Osobiście uważam, że jest to rewelacyjna opcja. To samo działa też po stronie zakładki KPiR.

 

Jedyne czego mi brakuje to aby po kliknięciu pozycji w KPiR czy w rejestrze można było przeskakiwać na kolejny dokument widząc jednocześnie podgląd faktury.

Czyli wtedy działamy tylko z ekranem, nie trzeba nigdzie podglądać faktury, szukać w mejlach, zaglądać do segregatora.

Taka opcja tworzyłaby prawdziwy e-segregator! i to w takim miejscu w jakim powinien być.

Hej! Insert :) zróbcie to! wystarczą strzałki ▶ (pokaż kolejny, przejdź dalej)

Link to postu
19 godzin temu, Edyta Maria napisał:

Następnie jak już tam się znajdują to po kliknięciu w dany wiersz zapisu czyli "Pokaż" wyskakuje nam nowe okienko z rozpisanym, zaksięgowanym dokumentem i po prawej stronie pokazuje się OCR faktury. Pod jej wyglądem, na dole jest lupka 🔍, po kliknięciu na lupkę dokument wyskakuje jako osobny pdf!

Czy o to chodziło?

Osobiście uważam, że jest to rewelacyjna opcja. To samo działa też po stronie zakładki KPiR.

Dziękuję za podzielenie się rozwiązaniem!

19 godzin temu, Edyta Maria napisał:

Jedyne czego mi brakuje to aby po kliknięciu pozycji w KPiR czy w rejestrze można było przeskakiwać na kolejny dokument widząc jednocześnie podgląd faktury.

Czyli wtedy działamy tylko z ekranem, nie trzeba nigdzie podglądać faktury, szukać w mejlach, zaglądać do segregatora.

Taka opcja tworzyłaby prawdziwy e-segregator! i to w takim miejscu w jakim powinien być.

Hej! Insert :) zróbcie to! wystarczą strzałki ▶ (pokaż kolejny, przejdź dalej)

Dziękujemy za sugestię. Mamy zapisany taki temat do realizacji, aby dodać możliwość przechodzenia pomiędzy podglądem zaksięgowanych dokumentów w ewidencjach księgowych.

  • Lubię to 2
Link to postu
Godzinę temu, Joanna Łada-Truszkowska napisał:

tak o to chodziło bardzo dziękuje :)

Cieszę się, że pomogłam.

Ja rozkręcam się z Dokumentami i widzę, że już (choć jeszcze jestem trochę zielona) praca mocno przyspiesza, w marcu to już będzie bardziej widać.

Jest duży potencjał i najważniejsze, że wszystko w jednym  miejscu (do zeszłego roku pracowałam z Saldeo więc mam porównanie, a Saldeo to naprawdę doskonały program, ale widzę, że Insert ostro ruszył z tematem i super!)

Pozdrawiam :)

 

Link to postu
W dniu 26.02.2024 o 08:10, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dziękuję za podzielenie się rozwiązaniem!

Dziękujemy za sugestię. Mamy zapisany taki temat do realizacji, aby dodać możliwość przechodzenia pomiędzy podglądem zaksięgowanych dokumentów w ewidencjach księgowych.

Bardzo się to przyda. Trzymam kciuki, żeby udało się to wprowadzić jak najszybciej.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.03.2024 o 17:35, Iwona Łopacka napisał:

A ja mam taki problem z drukowaniem tych dokumentów wgranych do Biura, ze drukują się w kolorze, pomimo, że drukarka w parametrach ma ustawiony wydruk czarno biały. Nie rozumiem tego i nie wiem jak to wyłączyć. Tak jakby program Insert wymuszał na drukarce druk w kolorze.

Proszę podać scenariusz drukowania takich dokumentów.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...