Skocz do zawartości

Nie można wystawiać aukcji - błędy parametru STAN

Polecane posty

Od piątku nie mogę ponownie wystawić większości aukcji - tradycyjnych KUP TERAZ oraz w sklepie. Dotyczy kategorii tusze i tonery do drukarek. Zwracany błąd:

 

"Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży). - fid: 20633

Nieprawidłowa wartość parametru: Stan (0x80004005)"

 

Coś wiecie na ten temat? W cafe ala były tego typu zgłoszenia ale znikają.

Link to postu

Przed ponownym wystawieniem spróbuj w danej aukcji kliknąć "sprawdź opłaty za tę aukcję" - jeśli wyświetli Ci się ten sam błąd w dymku to sprawdź stan i jeszcze kliknij na jednostkę miary obok ilości sztuk i wybierz jednostkę miary od nowa, i znowu sprawdź przyciskiem "sprawdź opłaty za tę aukcję" czy wyskoczy błąd w dymku - może Allegro coś tutaj zmieniło.

 

U mnie w parametrach specyficznych swego czasu Allegro pozmieniało coś i musiałem ponownie wybierać ten sam parametr żeby wystawić ponownie aukcję.

Link to postu

Znalezione.

 

Allegro zmienia nazwę kategorii oraz jej ID. Przy próbie ponownego wystawienia aukcji serwer zwraca błąd o nieprawidłowym parametrze STAN zamiast powiadomić, że dana kategoria została wyłączona/usunięta - tym samym wprowadza użytkownika w błąd. Zgłoszone celem naprawy...

 

 

W zasadzie może nie być błędu po stronie Allegro.

Przy zmianie numerów ID, może się zdarzyć tak, że stara kategoria miała numer kategorii, która obecnie nie obsługuje parametru STAN.

Wówczas próba ustawienia tego parametru przez Sello skutkuje błędem.

 

Ja zawsze w takich sytuacjach odświeżam Wyśli/Odbierz i w końcu pobierze wszystko poprawnie i wystawi aukcję. Jeszcze nie musiałem korzystać z wymuszonego odświeżania danych z Allegro, ale to zawsze jest w pogotowiu :P

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...