Skocz do zawartości

Rejestracja klienta/Migracja z GT do Nexo


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

Dzień dobry,

niewykonanie rejestracji w wymaganym terminie będzie skutkowało przejściem podmiotu w tryb "tylko do odczytu" i zablokowaniem możliwości wykonywania kluczowych dla podmiotu operacji, takich jak: dodawanie zapisów do KPiR/EP, ewidencji VAT, dekretowanie, tworzenie kartotek kontrahentów, dodawanie pracowników, umów, wypłat i rachunków. Opcje podstawowe, takie jak przeglądanie danych, drukowanie dokumentów, tworzenie deklaracji i korekt oraz sporządzenie sprawozdań finansowych nie są blokowane.

Link to postu
1 minutę temu, Mateusz Makowski napisał:

zablokowaniem możliwości wykonywania kluczowych dla podmiotu operacji, takich jak: dodawanie zapisów do KPiR/EP, ewidencji VAT, dekretowanie, tworzenie kartotek kontrahentów, dodawanie pracowników, umów, wypłat i rachunków.

A co w przypadku kiedy sporządzenie korekty będzie wymagało dodania lub zmiany któregoś z powyższych elementów?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Mam klienta, którego obsługiwałem w GT. Klient był obsługiwany do roku 2022 włącznie. Muszę zrobić korekty JPK za rok 2022 i 2023. Niestety GT na to nie pozwala bo skończył się abonament na ulepszenia. Wymyśliłem, że zrobię to w Nexo dlatego pojawia się pytanie. Jak zmigrować klienta do Nexo aby były tam niezbędne dane czyli zapisy w ewidencji VAT i wysłane liki JPK?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...