Skocz do zawartości

Faktura sprzedaży - numer ręcznie

Polecane posty

2 godziny temu, Łukasz István Farkas napisał:

Nie znalazłem sposobu, jak to zrobić ....

Ja polecam wszystkim szkolenie z postaw obsługi programu przed rozpoczęciem pracy z programem... Można też skorzystać z e-pomocy do programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/10759,subiekt-gt-–-jak-recznie-nadac-numer-faktury.html.

Link to postu
12 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ja polecam wszystkim szkolenie z postaw obsługi programu przed rozpoczęciem pracy z programem... Można też skorzystać z e-pomocy do programu: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/10759,subiekt-gt-–-jak-recznie-nadac-numer-faktury.html.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i uwagę odnośnie szkolenia z podstaw :)
Wskazaną w linku informację czytałem PRZED zadaniem pytania na forum. Nie wiem, czy właściwie zrozumiał Pan moje zapytanie...

Potrzebuję wystawić fakturę z numerem POZA SYSTEMEM AUTOMATYCZNEJ NUMERACJI, np. faktura sprzedaży o numerze "FV/029231-001/00001/SF" bez żadnych łamań przez miesiąc czy rok. Nie znalazłem informacji w jaki sposób to zrobić, a nie chce mi się wierzyć, że tak wspaniały program jak Subiekt GT UNIEMOŻLIWIA wystawienie faktury o numerze, który ma być nadany przez użytkownika.

No chyba, że się mylę ;)

Pozdrawiam serdecznie,

 

Link to postu
7 minut temu, Łukasz István Farkas napisał:

Potrzebuję wystawić fakturę z numerem POZA SYSTEMEM AUTOMATYCZNEJ NUMERACJI, np. faktura sprzedaży o numerze "FV/029231-001/00001/SF" bez żadnych łamań przez miesiąc czy rok.

Program nie posiada takiej funkcjonalności, a pyta Pan zapewne o samofakturowanie.

 

9 minut temu, Łukasz István Farkas napisał:

Nie znalazłem informacji w jaki sposób to zrobić,

Nie wyjaśnił Pan w jaki sposób poszukuje takich informacji, ale jak ewidentnie się nie sprawdza.

 

12 minut temu, Łukasz István Farkas napisał:

a nie chce mi się wierzyć, że tak wspaniały program jak Subiekt GT UNIEMOŻLIWIA wystawienie faktury o numerze, który ma być nadany przez użytkownika.

Jak większość użytkowników szuka Pan jednego z możliwych rozwiązań problemu, którego nie opisuje, a czym innym jest prezentacja dokumentu w programie i poza programem, w standardzie nie ma takiej funkcjonalności, ale można ją uzyskać wdrożeniowo.

 

Navireo oraz nexo również nie posiadają takiej funkcjonalności.

 

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...