Skocz do zawartości

Wyzerowane kwoty na zakładce Pozycje w Ewidencji VAT sprzedaży - komunikat Insert

Polecane posty

Witam,

 

Nowy komunikat z subiekta z dzisiaj nie jest do końca jasny: Wyzerowane kwoty na zakładce Pozycje w Ewidencji VAT sprzedaży

Gdzie dokładnie w Rewizorze sprawdzić czy zostały nam wyzerowane kwoty sprzedaży?

Czy wyzerowanie miało miejsce w konwersji do wersji 1.78 czy też do 1.79 ?

Link to postu
17 minut temu, Marek Marek napisał:

Nowy komunikat z subiekta z dzisiaj nie jest do końca jasny:

Raczej nie z Subiekta, ani od Subiekta.

 

18 minut temu, Marek Marek napisał:

Gdzie dokładnie w Rewizorze sprawdzić czy zostały nam wyzerowane kwoty sprzedaży?

No dokładnie tam, gdzie Pan napisał:

18 minut temu, Marek Marek napisał:

Wyzerowane kwoty na zakładce Pozycje w Ewidencji VAT sprzedaży

Wersja obrazkowa:

image.thumb.png.f7f972d7fa2429333c3282aaa84436ea.png

Użytkownik programu powinien wiedzieć czy i jakie informacje gromadzi.

 

21 minut temu, Marek Marek napisał:

Czy wyzerowanie miało miejsce w konwersji do wersji 1.78 czy też do 1.79 ?

1.78 

Link to postu
5 godzin temu, Marek Marek napisał:

Nie rozumiem jednak zgryźliwego tonu "Użytkownik programu powinien wiedzieć czy i jakie informacje gromadzi."

Uważam, że użytkownik programu odpowiedzialny za prowadzenie księgowości powinien znać narzędzie, które wykorzystuje do wykonywania swojej pracy, powinien przynajmniej wiedzieć w jakim zakresie wykorzystuje program - czy wprowadza do programu kontrahentów, czy wprowadza zapisy na konta, czy wprowadza dokumenty VAT, czy wprowadza oznaczania JPK VAT dokumentów VAT, czy wprowadza pozycje dokumentów VAT.

 

5 godzin temu, Marek Marek napisał:

Komunikat subiekta...

Nie pokazał Pan oryginalnej treści tego komunikatu - proszę pokazać ten komunikat z programu Subiekt GT, gdyż mam wątpliwości, że pochodzi z programu Subiekt GT kiedy zamieścił Pan wątek w dziale programu Rewizor GT.

 

5 godzin temu, Marek Marek napisał:

...jest nie jasny dla użytkowników a jest to wydaje mi się spory błąd programu aby tak lakonicznie go opisać.

Zaprezentowana przez Pana treść komunikatu jednoznacznie i precyzyjnie wskazuje jakie dane w programie zostały usunięte - osobiście nie zgadzam się z Pana opinią, ale zwracam też uwagę, że osobiście nie miałem i nie mam wpływu na treść komunikatu, więc proszę kierować swoje sugestie we właściwy sposób pod właściwy adres - sugestia do programu skierowana do producenta programu. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...