Skocz do zawartości

Zapisy faktur za paliwo dzielone na dwie pozycje w ewidecnji VAT zakupu

Polecane posty

Dzień dobry, po wydrukowaniu ewidencji VAT zakupu, faktury za paliwo widoczne są w dwóch wierszach, ale nigdzie nie jest widoczna pełna kwota brutto dokumentu. Bardzo to utrudnia sprawdzanie, czy faktura jest zaksięgowana w prawidłowej kwocie. Czy jest możliwe ustawienie jakoś tak parametrów wydruku tej ewidencji, żeby była widoczna kwota brutto faktury za paliwo?

Link to postu
W dniu 15.03.2024 o 17:54, Iwona Łopacka napisał:

żeby była widoczna kwota brutto faktury za paliwo?

Dzień dobry, proszę zaznaczyć opcję Grupuj pozycję dokumentu, podczas wydruku dokumentu.

 

W dniu 16.03.2024 o 22:01, Jakub Karwala napisał:

Z tego co wiem było to wielokrotnie zgłaszane,

Może Pan wskazać takie zgłoszenie?

Link to postu
6 godzin temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, proszę zaznaczyć opcję Grupuj pozycję dokumentu, podczas wydruku dokumentu.

 

Może Pan wskazać takie zgłoszenie?

Proszę poczytać forum to są osoby, które chciałby by zmian wyglądzie wydruków.  

 

Czy nie można tego zrobić w standardzie jak to było np w nieistniejącym insercie przykład. Dodatkowo jest tutaj proporcja na wydruku. Wystarczy że dział opracowywania wydruków zrobi to raz i będzie gotowe. Wg mnie możecie wzorować się na Reset2 ponieważ mieli bardzo czytelne wydruki. 

image.thumb.png.6ca48141de9ab714ad8e9835614f8403.png

Link to postu
10 godzin temu, Jakub Karwala napisał:

Proszę poczytać forum to są osoby, które chciałby by zmian wyglądzie wydruków.  

 

Zgadza się. Sugestie są przez nas odnotowywane i realizowane. W wersji 50 np. dodaliśmy opcję niedrukowania wartości zerowych w wydrukach rejestrów VAT. 

10 godzin temu, Jakub Karwala napisał:

Czy nie można tego zrobić w standardzie jak to było np w nieistniejącym insercie przykład. Dodatkowo jest tutaj proporcja na wydruku. Wystarczy że dział opracowywania wydruków zrobi to raz i będzie gotowe. Wg mnie możecie wzorować się na Reset2 ponieważ mieli bardzo czytelne wydruki. 

 

W przypadku indywidualnych preferencji zalecam kontakt z Serwisantem w celu przygotowania odpowiedniego wzorca wydruku. Dodatkowo wspomnę, że użytkownik może również użyć do wydruku Raport Zakupy VAT, a w nim od 50 wersji dodawać własne kolumny.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...