Skocz do zawartości

Schemat dekratacji WNT Rewizor GT z importu Edi epp Subiekt NEXO Pro

Polecane posty

Witam 

Biuro rachunkowe posiada Rewizor GT powiedziało nam że w fakturach zakupowych WNT, które wystawiamy w nowym Subiekt nexo pro i exportujemy plik do biura rachunkowego mają problem z stawką VAT 0% bo im się nie wykasuje do Vatu tzn. nie wykasuje go do urzędu skarbowego na plus i na minus jako vat neutralny.

Proszę o podpowiedź co mam im odpowiedzieć czy to wina Subiekt nexo pro że nie jest to starsza linia GT ??

proszę o instrukcję schemat wiem że to biuro rachunkowe powinno ogarnąć to kwestię z ich informatykiem ale nie będę tu się rozpisywał ;) może ktoś pomoże wskazać gdzie leży problem znalazłem taki print screen reziwor GT w zał jpg 

2024-03-13_14h09_13 (2).png

Link to postu

Dzień dobry,

na początku zalecam zapoznanie się z regulaminem forum. Dodał Pan temat w dziale Subiekta nexo. Z tego co rozumiem, sam problem dotyczy Rewizora GT. Ponadto takie samo pytanie zadał Pan w dziale Rachmistrza nexo, w temacie zupełnie z tą kwestią niezwiązanym:

 

Nie rozumiem także, dlaczego księgowość sama nie zamieści pytania na forum, w odpowiednim dziale.

Sam opis problemu niestety nie jest zbyt konkretny. Proszę na wybranym przykładzie przekazać, jak wygląda faktura, jakie kwoty się na niej pojawiają i jak te kwoty powinny zostać ujęte.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...