Skocz do zawartości

raport krzyżowy zapisów z kont

Polecane posty

Dzień dobry.

Mam koszty w układzie "4" i "5".

Potrzebowałbym tabelę kolumnami odpowiadającym różnym czwórkom, a wierszami odpowiadającym piątkom wraz z analitykami (lub na odwrót), a w danych komórkach byłyby zapisy lub zbiorcze salda zapisów, pokazując ile jakich czwórek jest w której piątce.

Czy jest jakiś prosty sposób, lub jakieś gotowe rozwiązanie do dokupienia, żeby coś takiego wygenerować? W zasadzie nie wierzę żeby jeszcze nigdy nikt czegoś takiego nie potrzebował i nie zrobił ;)

Ewentualnie jeśli trzeba byłoby skorzystać z własnych raportów, to prosiłbym o instrukcje gdzie szukać jakiejś dokumentacji żeby się za to zabrać?

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to postu

Robiłem niedawno raport "czwórkowo-piątkowy", ale z tego opisu to nie bardzo widzę jak miało by to działać.
Jak mam wskazać ile "czwórek" składa się na "piątkę", kiedy jednych i drugich jest wiele?
Mam np teraz u klienta amortyzację zbiorczą na "4" wg grup ST i na "5" wg MPK i dalej na magazyny i grupy ST

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź.

Może mało precyzyjnie się wyraziłem, może nie do końca potrafiłem opisać.

Generalnie chodzi o to że potrzebuję saldo każdej piątki rozbić na salda poszczególnych czwórek wg zapisów na danej piątce. Jednych i drugich jest wiele dlatego wstępnie widzę to jako tabelę, gdzie wiersze odpowiadają piątkom, kolumny czwórkom, a w każdej komórce jest saldo danych czwórek składających się na daną piątkę. Ale forma nie ma znaczenia tak naprawdę, może to być też po prostu lista na zasadzie
konto 501 - saldo Wn 1234,00:
 - 401: saldo 123,00
 - 402: saldo 111,00

 - 429: saldo 1000,00

itd.

Link to postu

Obawiam się że opowiedział Pan jeszcze raz to samo i jesteśmy w punkcie wyjścia, czyli dalej nie wiadomo co zrobić.

Przykład.
Mamy dekret jak niżej
210 Ma 123,00
22x Wn 23,00
401 Wn 60,00
402 Wn 30,00
403 Wn 10,00
490 Ma 100,00
502-01 Wn 32,00
502-02 Wn 18,00
520-04 Wn 15,00
550-01 Wn 35,00

Prosze podać wyniki raportu (konkretnie - cyferki, nie słowami)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...