Skocz do zawartości

Bilans dla CIT Estoński - pola wysyłki

Polecane posty

Z racji, że nie ma gotowego bilansu dla podmiotu na CIT Estońskim(a przynajmniej ja nie znalazłem żadnego info żeby tak było), postanowiłem stworzyć nową definicję struktury. Wszystko fajnie, ale jest tam kolumna "wysyłka" i można wybrać tylko pole z istniejącej już listy. Na ile wybranie tego pola jest istotne, a jeśli jest to jak dodać kolejne.

Zakładam, że wszystko się wywali jak bilans zostanie dołączony do sprawozdania finansowego i tam wszystko co powinno zostać dodatkowo uwidocznione się popsuje jak te pola nie będą wybrane tak jak trzeba, a właściwie dodane nowe?

Link to postu

Jednak ponownie wracam do tematu.

Wczoraj spojrzałem na szybko, a dziś chciałem skonfigurować Bilans i doczytałem, że to jest definicja "sprzed", a ja potrzebuję definicji "w trakcie", bo to już jest pierwszy rok opodatkowania CIT-E.

Czy ja nadal czegoś nie widzę, czy jednak tego Bilansu, którego szukam nie ma i trzeba go samemu zrobić?

Link to postu

Dobrze może nie wyraziłem się jasno. Jest gotowa definicja bilansu dla CIT-E, ale dla podmiotu który dopiero będzie wchodził na CIT Estoński. W przypadku podmiotu, który już jest powinna być "identyczny" bilans, ale w pozycjach gdzie jest "sprzed", powinno być "... w latach opodatkowania ryczałtem".

 

Rozumiem, że nie ma takiej gotowej definicji i trzeba sobie ją zrobić samemu (poprzez powielenie tej, która jest)?

 

Zerkałem w tą definicję, która jest, i również nie są wypełnione pola wysyłki XML.

image.png.e1c70029b5a70ec9f1d6dc71fec992a3.png

Czy aby na pewno tak ma być? Zakładam, że do sprawozdania dołączany jest właśnie bilans w wersji XML. Czy w tym przypadku nie stanie się tak, że to co powinniśmy w nim uwidocznić, to w sprawozdaniu będzie niewidoczne?

Link to postu

Dzień dobry,

wszystkie wbudowane definicje bilansu można podejrzeć, wskazując w filtrach "Typ: Bilans" oraz "Domyślna: Tak".

W kwestii przenoszenia kwot do pliku xml proszę rzucić okiem na artykuł dotyczący pozycji uszczegółowionych:

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...