Skocz do zawartości

DEKRETACJA WYCIĄGU BANKOWEGO

Polecane posty

13 minut temu, Elżbieta Stankiewicz napisał:

niestety nie mogę znaleźć nieprawidłowości w ustawieniach,

Proszę je pokazać (zrzuty ekranu).

 

14 minut temu, Elżbieta Stankiewicz napisał:

czy ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć?

Sugeruję, aby programy kupować tak, gdzie później będą wdrażane i/lub serwisowane, proszę zacząć od wybranego przez siebie dostawcy programów.

Link to postu
26 minut temu, Elżbieta Stankiewicz napisał:

wdrażanie odbyło się przy poprzednim pracowniku, próbuję niektóre rzeczy poprawić dostosować do szybszej pracy i wygody.

W takim razie powinno odbyć się drugie wdrożenie, które to Panią przygotuje do korzystania z programu i co trudniejsze do przejęcia księgowości po kimś innym, gdyż to teraz Pani będzie odpowiadała za księgowość.

 

30 minut temu, Elżbieta Stankiewicz napisał:

Niestety sama musiałam nauczyć się obsługi całego programu stąd też moja prośba o pomoc.

Niestety tak nie było i nie jest, to niestety prawda, że nie ma wielu firm oferujących wdrożenia programów księgowych firmy InsERT, ale są, więc można było skorzystać z takich usług.

 

Próba samodzielnego poznania programu wymaga bardzo, bardzo, bardzo dużej ilości czasu, której w praktyce użytkownicy programów nie mogą lub nie chcą wygospodarować, więc w efekcie nie udaje im się poznać obsługi programu... Między innymi nie mają czasu lub nie chcą zapoznać się z informacjami zgromadzonymi na tym forum i/lub śledzić na bieżąco forum, aby zapoznawać się z problemami innych użytkowników, aby uczyć się na doświadczeniach innych użytkowników...

 

Rozpoczęcie pracy z programem do pełnej księgowości zaczyna się między innymi od budowy planu kont i właśnie ten etap prawdopodobnie stanowi teraz problem, temat ten był poruszany nie dawno na forum, proszę sprawdzić:

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...