Skocz do zawartości

Rozliczenie płatności faktur z zakupu towarów

Polecane posty

Dzień dobry, czy w Subiekcie nexo pro da się zrobić takie samo zestawienie jak w części rozrachunki -> wszystkie i nierozliczone dla dokumentów PZ? Chciałabym mieć możliwość kontrolowania kwot z faktur zakupu towarów, które pozostały do zapłacenia i móc wystawiać do nich np. dokumenty KW. Tak jak do faktur, które wystawiam ja mogę podpiąć dokument KP i kontrolować rozrachunki. Może w jakiś inny sposób się coś takiego robi?

Link to postu

Jeżeli takie rozliczenia są dostępne w FZ, to o FZ. Ja na razie korzystam tylko z PZ. Jeżeli do takich rozrachunków powinnam korzystać z FZ, to to nie problem. Tylko czy wtedy da się to jakoś powiązać, żeby wprowadzić raz fakturę i pojawiła się jednocześnie jako FZ i PZ i żebym jeszcze miała te rozrachunki o które mi chodzi?

Link to postu
20 minut temu, Agnieszka Kulczyk napisał:

eżeli takie rozliczenia są dostępne w FZ, to o FZ. Ja na razie korzystam tylko z PZ. Jeżeli do takich rozrachunków powinnam korzystać z FZ, to to nie problem.

W nexo skutki finansowe są dostępne na dokumentach handlowych i magazynowych, ale polecam zacząć korzystać tylko z faktur zakupu.

 

37 minut temu, Agnieszka Kulczyk napisał:

Tylko czy wtedy da się to jakoś powiązać, żeby wprowadzić raz fakturę i pojawiła się jednocześnie jako FZ i PZ

Tak, decydują to tym statusy dokumentów, jeśli przyjmie Pani towar na fakturze to automatycznie utworzy się przyjęcie magazynowe.

 

38 minut temu, Agnieszka Kulczyk napisał:

i żebym jeszcze miała te rozrachunki o które mi chodzi?

W tym celu należy określić poprawnie formę płatności na fakturze.

 

--

 

Polecam jak najszybciej uzupełnić wiedzę o podstawach obsługi programu poprzez szkolenie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...