Skocz do zawartości

Udostępnianie druku umowy stworzonej w Gratyfikancie

Polecane posty

Czy w tym momencie mogę wybrać możliwość udostepnienia konkretnego formularza/szablonu ?  czy za pomocą tej operacji nie zachodzi przypadkiem sytuacja że nadpisują wszystkie dane kadrowo-płacowe ?

 

Pracuję od 2028 roku , firmy dochodziły z czasem i mają różne ustawienia ( nie były tworzone na bazie jednego szablonu ) czy przy wykonaniu w/w wskazówki nie rojedzie się to co było ustawione do tej pory ? 

 

Chodzi mi o to żeby ten konkretny nowy dokument który stworzyłam w jednej bazie był również dostępny w innych bez utraty innych dokumentów i szablonów zdefiniowanych już wcześniej w poszczególnych bazach.

Link to postu
19 minut temu, Wioletta Richter napisał:

Czy w tym momencie mogę wybrać możliwość udostepnienia konkretnego formularza/szablonu ?  czy za pomocą tej operacji nie zachodzi przypadkiem sytuacja że nadpisują wszystkie dane kadrowo-płacowe ?

 

Może Pani wybrać tylko kopiowanie treści dokumentów. Natomiast w Pani przypadku wygodniejsze powinno być skopiowanie takiej umowy do pliku RTF np. w programie WordPad. Taki plik może Pani przechowywać na dysku. Jeśli zajdzie potrzeba, to treść takiego pliku może Pani wkleić do treści umowy w nowym podmiocie.

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...