Skocz do zawartości

Ustawienie sygnatury podpisu.

Polecane posty

W zwykłym programie pocztowym mam sygnaturę podpisu w wersji html. Taką otrzymuję od mojego grafika i taką wstawiam.

Czy istniej w ogóle możliwość wstawienia sygnatury podpisu w tworzonych wiadomościach e-mail? To się wydaje być jednym z podstawowych elementów działania każdej firmy w dzisiejszych czasach. 

Link to postu

Ten element znalazłem ale nie pozwala on na wstawienie kodu html.

Nie chcę wstawiać tekstu pisanego tylko sformatowaną w html stopkę. 

Grafik wykonuje mi stopki, które po pierwsze co jakiś czas się zmieniają a po dwa są wstawione zewnętrzne grafiki, które również się co jakiś czas zmieniają. 

Niestety nie mogę uzyskać takiego samego efektu rzeźbiąc się w uproszczonym edytorze WYSIWYG.

W zasadzie każdy program pocztowy pozwala wstawić kawał kodu html i jeżeli jest zaimplementowana w Gestorze obsługa poczty dobrze by było jakby wszystkie podstawowe funkcje w niej działały bo w chwili obecnej służy to wyłącznie do odbioru poczty i przekształcania maili przychodzących w zamówienia a wysyłać musimy w innym programie.

Link to postu
  • 2 lata później...
  • 3 lata później...

Czy jest możliwość aby odpowiedź lub e-mail był wysyłany z aliasu poczty?

 

Mam 3 osoby w zespole pracujące na tym samym głównym koncie e-mail, np oferty@neoklima.pl.

Wysyłane wiadomości są podpisywane stopką przypisaną do każdego użytkownika indywidualnie. Czyli OK.

Każda z tych 3 osób ma dodakowy osobisty alias, podpiety właśnie do tego głównego konta e-mail, i sa to: kowalski@neoklima.pl, marcinkowsk@neoklima.pl i jurkiweicz@neoklima.pl

 

czy jest możliwość aby poczta w gestorze wychodziła z ich adresu osobistego (z aliasu)?

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...