Skocz do zawartości

InMail, powiadomienia o nowej wersji - przez zmuszanie - wyłączone.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Przemysław Werner,

Polecane posty

Dzień dobry.
Tam gdzie wspieram lub zarządzam Insert Nexo muszę wyłączać Insmail :(
Dlatego, że jak tego nie zrobię to wszystkich użytkowników insert męczy powiadomieniem o nowej wersji i nie wiem jak można takie wyświetlanie użytkownikom wyłączyć. Jeśli nie ma pilnej (blokującej) poprawki, to nie robię aktualizacji od razu, tylko np. w ostatnią sobotę miesiąca wraz z innymi systematycznymi pracami i kontrolą na serwerze.

Proszę o podpowiedź,  jak mieć Insmail ale tak aby użytkowników nie męczyć informacją o nowej wersji programu.
image.thumb.png.33481966f1f7049feae019880bece2cb.png

Link to postu
24 minuty temu, Przemysław Werner napisał:

Proszę zerknąć do parametrów wiadomości InsMail.

Dziękuję. Widziałem je wcześniej. To nie jest rozwiązanie zadanego przeze mnie pytania.
To nie rozwiązuje mojej naturalnej potrzeby. 

Gdyż wtedy we wiadomościach InsMail nie pojawiają się informacje o nowej wersji aplikacji, a to jest pożądane przeze mnie - bo ja to czytam.
Jednak zmuszacie mnie do wyboru:
albo godzę się na nękanie użytkowników informacją o nowej wersji

albo nie mam nic (żadnej informacji)

To nie jest w porządku - po pretekstem bezpieczeństwa jest to przymuszanie (mini niewolnictwo cyfrowe), tj pod pretekstem bezpieczeństwa iż nowa wersja może zawierać poprawki (może ale nie musi) związane z bezpieczeństwem - wymuszacie iż taka informacja jest ważna i jest zielone światło na nękanie.
A tak naprawdę chodzi o to, żeby Ci co nie mają przedłużonego abonamentu - przestraszyli się i kupili jak najszybciej.
image.png.fc34e794af4a83551170360ac05f0b53.png

Edytowane przez Marek M.
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...