Skocz do zawartości

Jaki rozmiar przestrzeni dyskowej zajmuje update SQL Server 2019 oraz SQL Server 2019 Management Studio?

Polecane posty

Witam serdecznie :)

Mam pytanko a w zasadzie dwa pytanka w jednym :)
Jaki rozmiar przestrzeni dyskowej zajmuje update SQL Server 2019 oraz SQL Server 2019 Management Studio?
Chodzi mi o miejsce zajmowane przez aplikacje - bez baz danych.
Będę aktualizował SQL Server 2014 do SQL Server 2019 (wersja SQL Server - dołączana bezpłatnie do pakiety Insert GT) oraz instalował SQL Server 2019 Management Studio.
Na dysku twardym - zostało mi 120 GB wolnego miejsca - w tym muszę liczyć, że 70 GB zajmą mi kopie baz - po konwersji do aktualnej wersji programu. W związku tym mam zapytanie - czy 50 GB - wystarczy mi na instalację aktualizacji SQL Server 2019 i instalację SQL Server 2019 Management Studio?
Za miesiąc będę - zmieniał komputer, który pełni funkcję serwera na nowy, a z tego co zauważyłem nowa wersja instalacyjna pakietu Insert GT - - pracuje już na SQL Server 2019.
Chcę się przygotować o przerzucenia danych z starego komputera na nowy i nie wiem czy się "zmieszczę" :).

Pozdrawiam :)

Link to postu
3 minuty temu, Alicja Łysiak napisał:

Za miesiąc będę - zmieniał komputer, który pełni funkcję serwera na nowy, a z tego co zauważyłem nowa wersja instalacyjna pakietu Insert GT - - pracuje już na SQL Server 2019.

Pracuje na tej, z którą się łączy 😉

Po co w ogóle chce Pan robić tę aktualizację serwera SQL skoro to tylko na miesiąc?

Zwyczajnie zainstaluje Pan GT na nowym komputerze i odtworzy dane z archiwum zrobionego na SQL 2014.

Przy dearchiwizacji do 2019 będzie ostrzeżenie że nie da się potem wrócić na 2014 i prośba o potwierdzenie. To wszystko.

 

A miejsce na aplikacje to setki MB, no może  1GB 😉

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
16 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Pracuje na tej, z którą się łączy 😉

Po co w ogóle chce Pan robić tę aktualizację serwera SQL skoro to tylko na miesiąc?

Zwyczajnie zainstaluje Pan GT na nowym komputerze i odtworzy dane z archiwum zrobionego na SQL 2014.

Przy dearchiwizacji do 2019 będzie ostrzeżenie że nie da się potem wrócić na 2014 i prośba o potwierdzenie. To wszystko.

 

A miejsce na aplikacje to setki MB, no może  1GB 😉

 

Panie Andrzeju. ;)

Dziękuje serdecznie za odpowiedź i podpowiedź.
Życzę miłego dnia i udanej Majówki.

Pozdrawiam :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...