Skocz do zawartości

Faktura - inny operator płatności aniżeli Przelewy24

Polecane posty

3 minuty temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nowa płatność kartą płatniczą przy sprzedaży.

Chodzi mi o zdefiniowanie nowego operatora w Subiekcie, w parametrach albo w słowniku? 

Żeby móc wybrać taką formę płatności na fakturze (np. zapłacono: Tpay ) muszę to najpierw zdefiniować. I tego nie wiem jak, nie mogę znaleźć. 

Link to postu
2 minuty temu, Hanna Białka napisał:

Chodzi mi o zdefiniowanie nowego operatora w Subiekcie, w parametrach albo w słowniku

Żeby móc wybrać taką formę płatności na fakturze (np. zapłacono: Tpay ) muszę to najpierw zdefiniować. I tego nie wiem jak, nie mogę znaleźć. 

Podałem nazwę słownika, Pani wspomina o słownikach programu, niestety nie opisała Pani gdzie i jak szukała więc nie wiem, gdzie popełniła Pani błąd... Temat e-pomocy, który opisuje dodanie nowej płatności kartą przy sprzedaży: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3188,subiekt-gt-–-jak-skonfigurowac-platnosc-karta.html

 

Zwracam uwagę, że na fakturze nie wydrukuje się nazwa formy płatności ze słownika, należy przygotować warianty wzorców wydruków pod takie płatności lub zmodyfikować wzorce poza programem (Wzorce wydruków->F1).

Link to postu
19 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Podałem nazwę słownika, Pani wspomina o słownikach programu, niestety nie opisała Pani gdzie i jak szukała więc nie wiem, gdzie popełniła Pani błąd... Temat e-pomocy, który opisuje dodanie nowej płatności kartą przy sprzedaży: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3188,subiekt-gt-–-jak-skonfigurowac-platnosc-karta.html

 

Zwracam uwagę, że na fakturze nie wydrukuje się nazwa formy płatności ze słownika, należy przygotować warianty wzorców wydruków pod takie płatności lub zmodyfikować wzorce poza programem (Wzorce wydruków->F1).

Kiedyś ustawiłam sobie tak jak na rzucie ekranu. Pewnie nieprawidłowo (bo przez płatności ratalne), ale cel księgowej został osiągnięty (chciała widzieć, że faktura jest zapłacona szybkimi płatnościami). Teraz chcę to zmienić z racji zmiany operatora i nie mogę, ponieważ nawet jak chcę zdefiniować nową płatność kredytową to w centrum obsługi ratalnej mogę wybrać jedynie przelewy 24. 

Zrzut ekranu 2024-05-09 101842.png

Link to postu
4 minuty temu, Hanna Białka napisał:

Kiedyś ustawiłam sobie tak jak na rzucie ekranu. Pewnie nieprawidłowo (bo przez płatności ratalne), ale cel księgowej został osiągnięty (chciała widzieć, że faktura jest zapłacona szybkimi płatnościami).

Ogólnie prawidłowo, lecz kredyt ratalny nie jest dostępny na wszystkich dokumentach jak na przykład paragon, stąd proponuję płatności kartą.

 

5 minut temu, Hanna Białka napisał:

Teraz chcę to zmienić z racji zmiany operatora i nie mogę, ponieważ nawet jak chcę zdefiniować nową płatność kredytową to w centrum obsługi ratalnej mogę wybrać jedynie przelewy 24. 

Proszę zapoznać się i zastosować się do instrukcji, którą wskazałem - aby wybrać centrum obsługi ratalnej czy centrum autoryzacji kart płatniczych należy je wcześniej dodać.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...